The Conduit

Korku ve Gerilim filmlerinin tanrısı olarak adlandırılan Sixto Melendez, 2016 yapımı yeni filmi olan The Conduit ile karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini, senaryosunu ve yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Maria Olsen, Rebekah Kennedy, Tyler Osterkamp, Monica Engesser, Andrew Tenorio gibi isimler yer alıyor.

The Conduit filminin konusu ise şöyle; Eddie, mahvolmuş hayatını düzeltmek adına doğup büyüdüğü kasabaya dönüş yapar. Psikolojik travmalar atlatan ve hayatının mahvolduğuna inanan Eddie, bu kasabada birkaç kez intihara kalkışır ve kendini bir anda terapi merkezinde bulur. Burada Amy isminde bir kadınla karşılaşır. Onu ilk gördüğü anda aşık olan Eddie, Amy’i tanımak için onun hakkında bazı araştırmalar yapmaya başlar. Fakat Amy’nin geçmişinde yaşadığı bazı karanlık sırları vardır ve bunlarla yüzleşmek zorunda kalır. IMDB tarafından 5,2’lik bir oy yüzdesi yakalayan The Conduit filmi, 2 Nisan 2016 tarihi itibariyle Amerika’da gösterime girmiştir. Ayrıca çekim kalitesi ile son dönemlerin popüler filmleri arasında ki yerini alacak gibi duruyor! Şimdiden fragmanları ile beraber pek çok kişinin beğenisini kazanan The Conduit, sizlere genel anlamda korku ve gerilim öğelerini tam anlamıyla yaşama şansları vermektedir. Kurgusu ve efsanevi efektleri nedeniyle kullanıcıların da korku filmi alanında özgün ve kaliteli bir iş izlemesine yardımcı olan The Conduit filmi, vizyondan hemen sonra sitemizde!

Amerika yapımı olan film türü 1 saat 41 dakika süreci boyunca hem gerilim, hem de korku alanında yükselen bir çıta ile sizlere muhteşem sahneler sunuyor. Siz de HD kalite ile bu filmi izlemek ve dilediğiniz gibi fikir almak açısından hemen sitemizi tercih edebilir, görsel konuda sizleri tatmin eden The Conduit filmini deneyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 3,78)
Loading...

2 Yorum yapılmış

  • sılaa
    11 Mayıs 2017 | Cevapla

    ne zaman gelecek film siteye ?

  • sedefff
    7 Şubat 2017 | Cevapla

    :( film nerede?

Yorum yapın