Vin Diesel Cadı Avcısı Geliyor

Son cadı avcısı filmi, Amerika’da ve bazı Avrupa ülkelerinde vizyona girmesinden bu yana olumlu tepkileri sırası ile çeken Korku – Gerilim tadında film haline dönüştü. IMDB tarafından 8,1 gibi yüksek bir oy potansiyeline sahip olan film türü, Amerika’nın sinema bakımından ne kadar geliştiğini ve önemli kurgu efektlerinin de yer aldığını göz önüne seriyor.

Fragmanı ile birlikte milyonlarca kişi tarafından ilgi gören Son Cadı Avcısı, konusuyla da dikkatleri üzerine toplamasını biliyor. New York’ta cadıların çıkardığı ayaklanmaları durdurmak amacı ile yola koyulan baş kahramanımız, onlara karşı gelebilmek adına kanının son damlasına kadar mücadele veriyor. Gerilimin yüksek bir şekilde yaşandığı ve ara ara korku sahneleri ile de sizleri bir hayli ürpertecek olan Son Cadı Avcısı filminin başrolünde herkesin yakından bildiği ve hayranlık duyduğu Vin Diesel yer alıyor. Yönetmenliğini Breck Eisner’in ele aldığı, senaristliğini ise Cory Goodman, Matt Sazama, Burk Sharpless gibi usta senaristlerin üstlendiği film türünün diğer oyuncuları ise Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson gibi önemli Hollywood starlarından oluşuyor. Pek çok kişi tarafından merakla ülkemize sunulması beklenen film türü, yönetmenin üstün tecrübesi ile çok iyi şekilde dile getirilmiş halde! Sizler de Son Cadı Avcısını izlemek için sitemize girişinizi yapabilir ve yakın takibe alabilirsiniz.

Breck Eisner, ilk olarak Sahara isimli film türü ile sinema dünyasına atılmış, bu filmle ilk tecrübesini de ortaya koymuştu. 2005 yılında çektiği Sahara isimli filmle pek çok film eleştirmeninin olumlu yorumlarını almıştı. Daha sonra ise 2009 yılında Salgın isimli filmle ikinci yönetmenlik deneyimini yaşayan yönetmenimiz, bu sefer Son Cadı Avcısı filmi ile de izleyicilerin karşısına çıktı. Uzun dönemdir sinema dünyasından elini çekmiş olan yönetmen, 6 yıllık bir aradan sonra uzun zamandır üzerine titrediği projesi ile de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bakalım ne kadar kitleyi kendi bünyesinde toplayabilecek? Filmin son anda havada kalması da, büyük olasılıkla ikinci serinin geleceğine dair bir haberci olarak görülüyor. Ülkemizde de yakın zamanda vizyona girmesi planlanıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

Yorum yapın