The Unfolding Enteresan Korku

28 Ağustos 2015 yılı itibari ile Amerika ve bazı ülkelerde vizyona girmiş olan The Unfolding filmi, üstün başarısı ve özgün senaryosu ile pek çok film endüstrisinde yer alan kişiyi kıskandırıyor! Gerilimin yanı sıra bilimkurguya da fazlası ile değinen film türü, farklı senaryo tekniği ve kameranın doğru kullanılması ile başarılı bir filmi ortaya çıkarmış gibi görünüyor.

 

The Unfolding’in kısa hikayesi ile şöyle; 2016 yılının son baharı ve Dünya bir nükleer felaketin eşiğinde! Genç bir araştırmacı ve sevgilisi, binaların tarihlerini araştırmak için İngiltere’ye doğru yola koyulurlar. Fakat hiç beklenmedik bir şekilde kendilerini cinayet serisinin içlerinde bulan ikili, bu kez geçmişten gelen cinayetlerin içerisinde hem şeytanla savaşmak, hem de canlarını kurtarmak zorundadırlar. Eugene McGing tarafından senaryosu kaleme alınan ve yönetmenliği üstlenilen The Unfolding filminin çekimleri ise Almanya ve İngiltere’de tamamlandı. Uluslararası bir film olmasından dolayı da festivallerde boy gösteren film, pek çok film festivalinden de ödülle döndü. Oyuncu kadrosunda Robert Daws, Charlotte Donachie, Susan Green gibi önemli Alman ve İngiliz oyuncularına yer veren yönetmen, ilk çektiği uzun metraj filmi ile de önemli gişe rekorları kırmayı planlıyor. Pek çok eleştirmen tarafından beğenilse de, bazı sahnelerin abartılı olduğu durumu da altı çizilerek belirtiliyor. Siz de The Unfolding filmini tek part ve HD kalite ile izlemek istiyorsanız sitemizden ayrılmayın!

 

90 dakikalık bir şölen yaşatacak olan The Unfolding, fragmanı ile ülkemiz dahil pek çok Avrupa ülkesini meraklandırmakta! Sizlere bu anlamda önemli film türlerini sunmayı ihmal etmeyen film sitemiz, yeni yönetmenlerin ortaya koyduğu çalışmaları da sitesinde yayınlamaktadır. Eugene McGing, sinema televizyon bölümünden uzun bir süre önce mezun olmasına rağmen üzerinde yıllardır çalıştığı The Unfolding filmi için büyük bir bütçe ayarlaması yaptı gibi duruyor. Çünkü kurgu dahil yapımcılığını, müziklerini, senaryosunu, yönetmenliğini ve oyuncu seçimini kendisi üstlenmiş. Bu da filme tamamıyla sahip çıkmasına neden olmakta! IMDB tarafından 5,1 gibi bir yüzde yakalamış olan filmi vizyona girer girmez sizlerle paylaşacağız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,33)
Loading...

Yorum yapın