The Tormented

Başarılı İngiliz yönetmen ve senarist Tim Pickett’in kaleme aldığı The Tormented filmi, 2015 tarihi itibari ile vizyona girmeye hazırlanan bir diğer korku filmi! Gerilim ve korkunun birleştirilmesi ile beraber muhteşem revize edilmiş olan film, farklı senaryosu ile de kitlelere büyük bir ilgi uyandıracak gibi duruyor.

 

The Tormented’in kısaca konusuna değinelim… Clare ve Paul, 4 yaşında ki oğullarını trajik bir trafik kazası sonucunda kaybederler. Daha sonra kentin lanetli olduğuna inanarak İtalya’ya yerleşirler. Paul bir iş bulur ve İtalya’da yeni bir hayata merhaba derler. Eşi Clare’de bu olaydan sonra ilk defa fotoğraf makinesini eline alır. Hayatlarına yolunda devam ederlerken kara geçmişleri onların peşini bırakmaz ve İtalya’ya kadar takip eder! Paul’un patronu İtalyan mafyası ile iç içedir ve Paul bundan habersizdir. Claire olan ilişkileri zamanla yıpranmaya başladıktan sonra Paul teselliyi Eliza’da bulur. Eliza’nın Max adında kötü bir arkadaşı vardır ve o da kafayı Claire’ye takar! Ve hiç beklenmedik sorunlar hayatlarını kurcalamaya başlar! Özgün senaryosu ile pek çok kişi tarafından merak edilen The Tormented filmi, fragmanı ile de izleyicileri daha fazla meraklandırmayı başardı. IMDB tarafından 6,7’lik bir oy yüzdesi yakalamayı başarmış olan film türü, gerilimin yanı sıra aşk üçgenlerine de öncülük ettiği için her daim izleyiciyi farklı yönlere çekmeyi ve farklı yorumlama yapmalarına da yardımcı oluyor.

 

Yönetmen Tim Pickett’in henüz ilk uzun metrajlı filmi olmasına rağmen başarılı bir konuyu ele almış olması da ilginin daha çok artmasına neden oluyor. Zira yönetmeni daha önce çektiği kısa filmlerden biliyoruz. Senaryosunu yine Tim Pickett ve Rogan Roberts’in kaleme aldığı The Tormented filminin oyuncu kadrosunda ise Marnie Baxter, Matt Patresi, Bruce McGuire gibi oyuncular yer alıyor. İngiliz sinemasının önemli starlarını bir araya getirmeyi başarmış Tim Pickett, filmi de yakın dönemde Avrupa ülkelerinde vizyona sokmayı hedefliyor. Biz de web sitemiz aracılığı ile meraklılara HD kalite üzerinden sunum yapacağız. The Tormented izlemek için siz de sık sık web sitemizi ziyaret edin ve tek parça halinde izleme hakkı elde edin!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

Yorum yapın