The Inhabitants incelemesi

Gün geçmiyor ki yeni bir korku filmi türemesin! Son dönemlerde fazlası ile kitle toplayan ve önemli korku filmlerine imza atan Rasmussen kardeşler, yine farklı ve özgün senaryosu ile karşımıza çıkıyor! The Inhabitants filmi, 2015 yılına damgasını vuracak korku filmlerinden bir tanesi olarak sektöre imza atmaya hazırlanıyor!

 

Michael Rasmussen daha önce Dark Feed ve The Ward gibi kaliteli korku filmlerine imza atmıştı. Bu kez karşımıza The Inhabitants ile çıkmaya hazırlanan başarılı yönetmen, çekim kalitesi ve doğru kurgu tekniğiyle beraber muhteşem bir fragman ortaya koydu. Senaryosuna kısaca değinirsek; genç bir çift New England’da bir pansiyon satın alır. Oldukça cüzi miktara bu pansiyonu satın aldıklarını düşünen çift, pansiyon içerisinde hiç beklenmedik durumlar ile karşılaşır. Duvarlar arasında korkunç bir sır saklayan eski bir evden pansiyona dönüştürülen bu bölge, çiftin hiç beklenmedik durumlar ile karşılaşmasına neden olur. IMDB tarafından ilk fragmanında 3,8 gibi bir oy yüzdesine sahip olan The Inhabitants filmi, fragmanının sunduğu kalitesi ile beraber de şimdiden büyük bir hayran kitlesi edindi gibi! 13 Ekim 2015 tarihi itibari ile Amerika ve bazı Avrupa ülkelerinde vizyona giren film, yakın zamanda web sitemiz aracılığı ile de sizlerle buluşacak! Başrollerinde Elise Couture, Michael Reed, Indian Pearl gibi korku filmlerinin aranan yüzlerini barındıran The Inhabitants filmi, gişe rekorları kırmaya ve tüm Avrupa ülkelerine de nam salmaya hazırlanıyor!

 

Filmden önce fragmanını izlemek ve konu ile alakalı bilgi sahibi olmak açısından siz de web sitemizi tercih edebilirsiniz. +13 yaş sınırlaması alan film, Türkiye’de sinema salonlarına girmeden önce web sitemizde sizlerle buluşacak olan The Inhabitants, kitleleri şimdiden meraklandıran fragmanı ile beraber bekleniyor! Ünlü yönetmenin bu anlamda ki çalışmaları ve kaliteli kadro oluşumuna da önem vermesi, birçok yorumcu tarafından diğer filmlerde yaşadığı amatörlüklerin de önüne geçtiği yönünde. E tabii ki filmi izlemeden de yorum yapmak olmaz! Umarız Dark Feed ve The Ward filmi ile değindiği güzel açılara bu filmde de değinmeyi başarmıştır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

Yorum yapın