The Hollow One

The Hollow One filmi, IMDB’de 7,4’lük bir oy yüzdesi alan ve 2015-2016 yılının en önemli korku – gerilim filmlerinden bir tanesi olmayı başardı! Özgün senaryosu ve muhteşem çekim kalitesi de IMDB tarafından üstün yorumlar almasına neden olan birkaç durum diyebiliriz. Şimdi sizlere bu denli kaliteli film türünün konusunu ve senaryosunu aktaracağız;

 

Küçük bir çiftçi topluluğunda yaşayan genç ve umutlu Wade, annesinin hiç beklenmedik ölümü sonrasında duygusal bir travmaya girer. Yas tutan babası Wade ve kız kardeşini evden atar. Ölümün üstünden yıllar geçtikten sonra Wade tekrar topluluğa geri döner ve burada babasının kaybolduğunu, grubun da dağılığını öğrenir. Kalan birkaç insan da bıraktığı gibi değildir! Çünkü duygusuzlaşmış, tamamen içgüdüleri ile hareket eden bir robotlara dönüşmüşlerdir. Annesinin ölümünü anılar ve çağrışımlar ile tekrar yaşayan Wade, babasının kaybolmasının arkasında ne gibi bir sır perdesi olduğunu bulmak için olayları çözmeye çalışır. Fakat bu araştırma, Wade için hayatının sonunu getirecek olan bir mücadeleye neden olur. Gerilim, macera, aksiyon, bilimkurgu, korku gibi pek çok ögeyi kapsayan The Hollow One, bu anlamda başyapıt olarak da tarihe geçecek filmlerden bir tanesi olarak görülüyor! Nathan Hendrickson tarafından yazılıp, yönetilen filmin oyuncu kadrosu ise muhteşem starlardan oluşuyor! Kate Alden, Jesse James, Chelsea Farthing gibi oyuncuların yer aldığı The Hofllow One filmi, Türkiye’de vizyona girmek açısından da gün sayıyor! Sizlere kaliteli korku filmlerini sunabilmek açısından her geçen gün çalışıyor, bu tip film türlerini sunabilme hususunda da araştırmalar yapıyoruz.

 

Yönetmen Nathan Hendrickson, daha önceleri video oyunlarına fragman ve teaser çeken bir yönetmendi ve buradan elde ettiği başarı ile de sinema dünyasına atıldı! Matrix oyun türünün girişimlerinde ve kurgusunda önemli bir pay sahibi olan Nathan Hendrickson, böylelikle kazancını belli ki yönetmenliğe doğru kaydırmış ve The Hollow One filmini çekmeye yönelmiş. Bu da doğru çaplı bir çalışma örneğinin ortaya çıkmasına neden olmuş gibi görünüyor ki IMDB tarafından başarılı bir oy yüzdesi yakalamış!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 3,56)
Loading...

3 Yorum yapılmış

 • Vasvi
  11 Temmuz 2017 | Cevapla

  Filmin yerinde olmasını istiyorum, ve filmi sitenize koyarmısınız

 • vasvi
  11 Temmuz 2017 | Cevapla

  The Hallow One filmin oynatılmasını istiyorum

 • leyla
  5 Temmuz 2017 | Cevapla

  film nerde yok yeride :)))

Yorum yapın