The Final Girls Bir Başka Korku

The Final Girls filmi, 2015 yılının fragman bazında IMDB’de en yüksek oy yüzdesini alan filmlerinden bir tanesi haline dönüştü. 7,2/10 yüzdesi ile şimdiden tüm Dünya tarafından merakla beklenen film haline dönüşen The Final Girls, vizyona girmek için gün sayıyor!

 

The Final Girls filminin konusu ise şu şekilde; genç bir kadın, erken yaşta kaybettiği annesinin yasını tutmaktadır. Annesi ise 1950’li yılların en önemli korku filmi aktörlerinden bir tanesidir. Genç kadın, hiç beklemediği bir anda kendisini annesinin en ünlü filmi içerisinde bulur. Anne ve kız burada bir araya gelirler ve katille savaşarak hayatlarını kurtarmaya çalışırlar. Geçmişe dönüşleri ve günümüzü oldukça güzel bir tat, doku ile bizlere sunan The Final Girls, bu anlamda önemli bir yapıt olarak vizyona girmek için gün saymaktadır. Yönetmen koltuğunda Todd Strauss-Schulson otururken, senaristliğini ise M.A. Fortin, Joshua John Miller üstlendi. Başrollerinde Taissa Farmiga, Malin Akerman, Alexander Ludwig, Nina Dobrev, Alia Shawkat gibi önemli isimleri barındıran The Final Girls filmi, 9 Ekim 2015 tarihi itibari ile Amerika’da vizyona girdi ve izleyiciler tarafından tam not aldı! Fragmanında ki kurgu kalitesi ve çekim efektleri düşünüldüğü zaman Dünya ülkeleri çok güzel ve dozunda bir korku – gerilim filmi izlemeye hazırlanıyor desek yeridir!

 

Başarılı yönetmen Todd Strauss-Schulson, daha önce pek çok filmde ve TV dizisinde yönetmenlik koltuğuna oturmuştu. Amerikan sinemasının en köklü yönetmenlerinden bir tanesi olarak bilinen Todd Strauss-Schulson, The Final Girls ile de bu anlamda önemli bir işe imza atacak gibi görünüyor. 2003 yılından bu yana aktif olarak sinema ve TV dünyasına yapıtlar kazandırmış olan yönetmenin ilk fragmanda da sosyal medya üzerinden epey olumlu tepkiler aldığını dile getirmemizde fayda var. Siz de vizyondan hemen sonra gerilim – korku alanına damgasını vurmayı planlayan The Final Girls filmini izlemek istiyorsanız web sitemizi takip etmekten kaçınmayın. Her anlamda kaliteli filmleri sizlerle buluşturmak adına araştırmalarımızı yapıyor, önemli film türlerini sizlere sitemiz aracılığı ile de sunuyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

Yorum yapın