The Diabolical

Korku filmlerinin büyük bir bölümünü 2015 - 2016 sezonunda yeni ve ilk tecrübesi olan yönetmenler ele aldı gibi. Alistair Legrand’da bunlardan biri! İlk filmi ile gişe rekorları kırmaya hazırlanan Alistair Legrand, The Diabolical isimli filmi ile beraber özgün bir senaryo anlayışını bizlere en iyi şekilde sunuyor.

The Diabolical filminin kısaca konusuna bakalım. Bekar anne Madison ve iki kızı, gece evlerinde uyku halindeyken gittikçe artan bir varlık hissiyle uyanırlar. Bilim adamı olan erkek arkadaşı Nikolai’den yardım isteyen Madison, paranormal insanların bile yapmaya korktuğunu yaparak varlıkları bulmaya ve yok etmeye çalışırlar. Tabii ki çocukları ve bu ikiliyi bekleyen korku dolu anlar da yaşanmayacak değil! Senaryosunu Luke Harvis, Alistair Legrand ikilisi kaleme alırken henüz yeni bir film olmasına rağmen oyuncu kadrosunun kalitesi de pek çok kişiyi meraklandırıyor. Ali Larter, Max Rose, Chloe Perrin gibi oyuncuların yer aldığı sinema filmi, IMDB tarafından 5,8 gibi bir oy yüzdesi topladı. 86 dakikalık bir korku – gerilim tadında film sunan başarılı yapıt, hepimizi meraklandıran fragmanı ile de muhteşem bir sunum yaptı. 16 Ekim 2015 tarihi itibari ile başta Amerika olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde vizyona girmeye hazırlanan film türü, daha sonrasında Türkiye’de de vizyona girecek. Biz de, siz değerli izleyiciler için The Diabolical filmini web sitemizde yayınlayacağız ve HD kalite korku filmi izlemenize yardımcı olacağız.

The Diabolical filminin fragmandan başarı yakalaması da yeni yönetmen Alistair Legrand’ın bu işe karşı ne kadar ince düşündüğünü ortaya çıkartıyor. Zira üzerinde uzun zamandır çalışan ve ortalama 5 ayda çekimlerini tamamladığı The Diabolical ile bizlerin karşısına muhteşem bir işle çıkmaya hazırlanıyorlar. E tabii ki bize de izleyip yorumlamak kalacak! Pek çok festivalden de başarılı not alan ve film eleştirmenleri tarafından ağırlıklı olarak olumlu yorumlar alan başarılı yönetmen, filmin seri olarak devam edeceğini de şimdiden müjdeledi! Umarız sizler de izlerken keyif alır, böylesi önemli korku filmi serileri ile de bir film gecesi oluşturursunuz!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,33)
Loading...

Yorum yapın