The Bye Bye Man

The Bye Bye Man filmi, 9 Aralık 2016 tarihi itibariyle tüm Dünya genelinde vizyona girecektir. Gerilim ve Korku öğelerini alanında barındıran film türünün yönetmenlik koltuğunda Stacy Title yer almaktadır. Senaryosunu Jonathan Penner'in kaleme aldığı ve yapımcılığını da Simon Horsman - Thevor Macy ikilisinin üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise son dönemlere damgasını vuran starlar yer alıyor. Carrie-Anne Moss, Faye Dunaway, Doug Jones, Michael Trucco, Douglas Smith gibi oyuncuların yer aldığı filmin konusu ise şöyle;

Dönemin efsanesi olarak kabul edilmiş Bye Bye Man figürü, 3 arkadaşın ilgisini çekmiş ve bu figürü araştırmak üzere yola koyulmuşlardır. Fakat zaman geçtikçe Bye Bye Man ile alakalı bazı korkunç gerçeklere rastlamaya başlarla. Buldukları gizemli figürün hareketlerinin arkasında korkunç bir kötülük olduğunu fark ederler ve bu saatten sonra hayatta kalmak adına ciddi bir savaş vermek durumunda kalırlar. 11,000,000$ gibi bir bütçe ile çekilen The Bye Bye Man filmi, gerçek bir hayat hikayesinden konu alınmış bir filmdir. Fragmanı ve afişi ile beraber pek çok kişi tarafından da tam puan almıştır. Henüz IMDB puanlaması açılmayan film türü, Amerika ve Estonya düzlemi içerisinde gerçekleşmekte ve 2016 yılının en büyük bütçeli filmleri arasında yer almaktadır.

Pek çok kişinin forumlar üzerinde araştırdığı bu etkileyici filmi siz de sinemadan hemen sonra izlemek adına hemen web adresimizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. HD kalite ile sizlere sunum yapacak olan editör kadromuz, bu film türünü kesintisiz bir şekilde izlemeniz açısından da sizlere kaliteli bir işleyiş sunmayı hedeflemektedir. Sizler de The Bye Bye Man filmi ile beraber tam anlamıyla aradığınız korku ve gerilim dolu dakikaları an ve an yaşayabileceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 3,00)
Loading...

1 Yorum yapılmış

  • emre
    27 Eylül 2016 | Cevapla

    fragman fena değilmiş merakla bekliyorum

Yorum yapın