STIGMATA

Vatikana mensup bir rahip tuhaf bir olayı arastırmak için Brezilyaya gider.Bir İsa heykelinin gözlerinden kan aktığı iddiasını arastırmaktayken , baska bir yerde ne olduğu bilenmeyen bir güç bir kadına saldırıp vücudunun bazı bölgelerinde yaralar oluşturmaktadır.

Rahip arastırmasını bitirip Vatikana döndüğünde , saldırıya uğrayan kızın durumunu arastırması istenir , pek gönüllü olmasa da kızla görüşmeye ve olayı incelemeye baslar.. Bu ilginç olayı arastırdıkca oldukça ilginc ve inancını sorgulamasına sebep olacak nitelikte bilgiler edinir.

 

Film daha basında izleyenleri içine alıp akmaya baslıyor temposu çok yüksek değil fakat filmin ortalarına doğru temposu yükselmeye baslıyor. Oyunculuk bakımından bence oldukça iyi bir filmdi. İçinde dini konular hakkında sorgulama ve eleştrilerde barındıran film bence kendi türleri arasında yukarlar da bir yerlerde yer edinmiştir kendine..

 

1999 yılında Rupert Wainwright ' in yönettiği filmin senaryosu , Tom Lazarus ve Rick Ramage ye aittir. Filmde yer alan oyuncular , Gabriel Byrne , Patricia Arquette ,Rade Serbedzija , Nia Long ve Jonathan Pryce. Film müziği , Billy Corgan ve Elia Cmiral' a aittir..

 

 

Filmi izlemek için Tıklayın

Yazar: Filmkorku Ahmet

Yazara soru sormak veya yorum yapmak için profilini ziyaret edebilirsiniz. Profile gitmek için Tıklayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

Yorum yapın