Sinister 2: Lanet Devam Ediyor

Sinister 2 ( Lanet 2 ), ilk filmi olan Sinister 2012 filminin devam filmi niteliğinde. İlk film, başrol oyuncusu Ethan Hawke’le beraber müthiş bir etki bırakarak 2010’lu yılların en iyi koku filmlerinden biri olmayı başarmıştır. Ne yazık ki başarılı aktör Ethan Hawke bu filmde rol almıyor.

İlk filmde, yeni taşındıkları evde içinde evde çekilmiş korkunç görüntüler ve cinayetlerin olduğu bir kutu 8mm’lik film bulan başrol oyuncusu Ethan Hawke ve ailesinin başına gelen korkunç olaylar konu alınıyordu. Bu filmde benzer şekilde ilerliyor. İki ikiz erkek çocuğu olan genç bir anne kırsaldaki bir eve taşınır. İkiz çocukları evde eski filmleri bulur ve izlemeye başlar…

İlk filmde oynayan detektif rolündeki James Ranson bu filmde de rol alıyor. İlk filmde olduğu gibi lanetle karşı karşıya kalan aileye yardım etmeye çalışıyor. Filmin başrolünde ise başarılı aktris Shannyn Sossamon rol alıyor. Fragmanları oldukça etkileyici olan filmin devam filminin de aynı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu.

Senaryo ilk filmin senaryosunu da yazan Scott Derrickson ve C. Robert Cargill tarafından kaleme alınmış. Ancak senaryo yazarlığının yanında ilk filmi de yöneten Scott Derrickson bu filmde koltuğunu Ciarán Foy’a bırakmış.

Tabi doğal olarak ilk filmin yakaladığı müthiş başarı bu filme olan beklentiyi de otomatik olarak yukarı çekiyor. Bu gibi filmlerde birkaç istisna hariç genelde devam filmleri ilk filmin gerisinde kalır. Sinister 2 ( Lanet 2 ) filmi, şu ana kadar yayınlanan fragmanları gerçekten çok iyi. Bu da beklentimizi canlı tutmamızı sağlıyor. Film 21 Ağustos tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime giriyor. Sinister 2 ( Lanet 2 ) filmi, Türkiye gösterim tarihi ise henüz belli değil. Ancak biz filmkorku olarak, ilk fırsatta filmi sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,50)
Loading...

Yorum yapın