Shelter

Mahkeme için psikolojik danışmalık yapan bayan doktor , babasının ricası üzerine pek istemese de bir mahkumu incelemeye baslar.

Bölünmüş bir kişiliğe sahip olan bu mahkumla yaptığı seanslarda , mahkumun kişiliklerinin birer cinayet kurbanı olduklarını keşfeder.!!

Bu cinayetlerin esrarını mahkumla yaptığı seanslarda çözmek için çok zamanı olmayan doktor içine düştüğü labirentten çıkış yolu bulabilecek mi acaba.. ?

 

2010 yapımı filmin yönetmenleri  Måns MårlindBjörn Stein dir. Senaryosu Michael Cooney ' ye ait olan filmde , Jonathan Rhys Meyers ,  Julianne Moore ,Brooklynn Proulx , Jeffrey DeMun ve Frances Conroy yer almıştır. Filmin müziği John Frizzell ^ e ait.

 

Film konusu oldukça enteresan tabi bunu film bittikten sonra anlıyoruz.İlk baslarda klasik bir kişilik bozukluğu filmi hissi uyandırıyor fakat daha sonra tahmini güç bir yöne doğru yol alıyor. İzlerken sizi içine alan gizem film sonuna kadar peşinizi bırakmıyor ve Jonathan Rhys Meyers ve Julianne Moore üst düzey bir oyunculuk sergiliyorlar..

 

Yazar: Filmkorku Ahmet

Yazara soru sormak veya yorum yapmak için profilini ziyaret edebilirsiniz. Profile gitmek için Tıklayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

3 Yorum yapılmış

 • legalist
  27 Nisan 2015 | Cevapla

  meraba, bu filmi altyazılı bulamadım, bu siteye yüklenebilirmi acaba?

  • ahmet
   27 Nisan 2015 | Cevapla

   Filmi eğer bir yasal sorun yoksa Veysel bey sizlere ulastıracaktır bu konuda suan baska bir bilgim yok.

  • Filmkorku Veysel
   27 Nisan 2015 | Cevapla

   Ekledim filmi

Yorum yapın