Seri Katiller Hücum

Sorrow intikam temalı bir korku – gerilim filmi. Aslında senaryo fikir olarak gayet de güzel. Daha büyük bir bütçe daha iyi oyuncular ve senaryoda yapılacak bir iki ince dokunuşla harika bir film ortaya çıkabilirmiş.

Sorrow 2015 filmi yönetmeni filmin senaryo ve hikâye kısmında da imzası bulunan Millie Loredo. Kadınlar genelde korku filmi alanında pek çalışmazlar ama Millie bu ilk yönetmenlik denemesiyle fena bir iş çıkarmamış gibi duruyor.

3 tane psikopar seri katil, hırsız, manyak yine bir cinayet sonrasında çaldıkları bir arabayla ilerlemektedir. Yolda arabası arıza yaptığı için otostop çeken genç bir kadına rastlarlar. Genç kadını alıkoyarak oyuncakları haline getirirler. Üzerinde türlü türlü işkenceler denerler. Sonunda genç kadın bir yolunu bulup manyakların elinden kaçmayı başarır. Geri dönerek 3 psikoyu bir güzel gebertir. Bunun üzerine polis 3 sapığın katili olduğu gerekçesi ile genç kadının peşine düşer ve yakalarlar. Kadın katil psikolardan biri polis müdürünün oğlu olduğu için polisin seri cinayetleri gizlediği ve bu manyaklara manyaklıklarını sürdürmek için fırsat tanıdığını söyler.

Sorrow 2015 filmi geri dönüşlerle kadının hikâyesini anlatır. Belki pek becerilememiş olan bu geri dönüşler yerine direkt senaryodaki gibi hikâye anlatılsaydı daha iyi bir yapım ortaya çıkabilirdi. Dediğim gibi senaryo farklı. Daha iyi bir yönetmen daha sağlma bir bütçe ile gerçekten çok daha iyi bir iş ortaya çıkarabilirdi.

Ancak bu film de izlemeye değer olmuş. Bence siz de izleyerek kendi kararınızı verin. Sorrow 2015 yakında filmkorku’da olacak. Psiko seri katiller ve intikam filmlerinden hoşlanıyorsanız kesinlikle kaçırmayın. İşkence sahneleri de fena değil.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

Yorum yapın