Roose Bolton’un Piçi Ramsey Bolton’dan Korku Filmi

Residue üst düzey bir Britanya korku – gerilim filmi. Film İngiltere’de ve İngilizce konuşulan diğer ülkelerin bazılarında vizyon yaptı ve istenen seviyede olmasa da belirli bir başarı yakaladı. Gayet üst düzey İngiliz oyuncular Residue  filminde rol alıyor. Harry Potter filmlerinde Tonks karakterini canlandıran Natalia Tena ve Game of Thrones’da acımasız Bolton hanedanından piç Ramsey Boltun’u canlandıran Iwan Rheon gibi üst düzey İngiliz oyuncular filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

İsimsiz bir Birleşik Krallık şehrinde büyük bir patlama olur. Foto gazeteci Jennifer Preston patlamanın bıraktığı izleri takip etmek için şehre gider. Bu arada Jennifer’ı Harry Potter serilerinin Tonks’u Natalia Tena canlandırıyor. The Catastrophe yani büyük felaket olarak biline bu patlama arkasında iltihaplanmış bir şehir bırakmıştır. Şehir patlamanın bıraktığı virüslerle de mücadele etmek zorundadır. İnsanlar güvenli olduğu söylenen askeri alanlara toplanmıştır. Boş kalan caddeler ve binalarda acayip şeyler olmaktadır. Kimsenin karantina altına alınmış yerler girmesi ya da kimsenin karantina altındaki yerlerden çıkması istenmemektedir. Şehrin patlamaya uğrayan bölümü tıbbi barikatlar ve duvarlarla çevrilmiştir. Ağır silahlı askerler bu sınırları beklemektedir. Bu arada şehirde açıklanamayan paranormal olaylar olmaya başlamıştır. Jennifer kamerasıyla bu olayların kalbine dalar. Biz de onun gerçeği arayışında başından geçen dehşet ve korku dolu anlara tanık oluyoruz.

Bence Residue filmi kesinlikle izlenmeye değer. İyi para harcanmış. İyi oyuncular rol almış. Hem Rose Bolton’un piçi Ramsel Bolton’u farklı bir filmde izlemek iyi olacaktır. Bakalım dizide olduğu kadar bu filmde de iyi oyunculuk sergileyebilmiş mi?

Residue  filmi korku öğelerinin yanında gizem ve gerilim öğelerini de yoğun olarak barındırıyor. Kısa zaman sonra bu ilginç filmi filmkorku aracılığı ile izleyebileceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

Yorum yapın