Resident Evil: The Final Chapter

Serinin son filmi olarak gösterime girmesi planlanan Resident Evil: The Final Chapter filmi, sizlere aksiyon, macera, korku ve gerilim öğelerini en iyi şekilde sunan film türüdür. Bilgisayar oyununa dahi konu olmuş bu muhteşem filmin yönetmenliğini, senaryosunu ve yapımcılığını Paul W.S. Anderson üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, Wentworth Miller, Ali Larter, Sienna Guillory, Spencer Locke yer aldığı Resident Evil: The Final Chapter, yakın zaman da Türkiye’de gösterime girecek!

Resident Evil: The Final Chapter filminin konusu ise şu şekilde; The Red Queen, insan ırkını tamamen yok etmek bir plan tasarlamaktadır. Bu planın son aşamasında olan ve bazı zamanlar denemeler yapan kötü kalpli kişi, bu tehlikeleri önleyen bir ekiple de mücadele etmektedir. Alice, Jill, Claire, Leon ve Ada, bu tehlikeyi önleyebilmek için en acil şekilde The Hive'a ulaşmak zorundadır. 3 Şubat 2017 yılında vizyona girecek olan Resident Evil: The Final Chapter, 5 farklı ülkede çekilmiştir. ABD, Fransa, Kanada, Avustralya ve Almanya’da konu alınan film için yaklaşık 15,000,000$ bir bütçe ayrılmıştır. Pek çok Resident Evil fanı da yeni çıkan fragman ile beraber ciddi anlamda heyecanlanmış ve serinin son filminde onları bekleyen aksiyon öğelerini görmek açısından Şubat ayını iple çekmektedir. Ülkemizde de 3 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek olan bu filmi siz de vizyondan hemen sonra web adresimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Milyarlarca kişi tarafından takip edilen ve bu süreç zarfında da önemli dakikalar yaşamanıza yardımcı olan Resident Evil: The Final Chapter, vizyona sunulduğu gibi sinema salonlarının dolmasına neden olacak. Evden sinema konforu yaşamak ve HD kalite ile Resident Evil: The Final Chapter takip etmek için sitemize uğramayı ihmal etmeyin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

2 Yorum yapılmış

  • Yılmaz
    24 Ekim 2016 | Cevapla

    Bilgisayar oyununa dahi konu olmuş değil....zaten bilgisayar oyunu idi..bu filme konu oldu o bilgisayar oyunu

  • insangiller
    21 Ekim 2016 | Cevapla

    Dört göz ile bekliyoruz veysel bey.

Yorum yapın