Range 15

15 Temmuz 2016 tarihi itibariyle Amerika’da gösterime giren Range 15, IMDB tarafından 9,3’lük bir puan yakalamış film türüdür. Tartışmasız 2016 yılı filmleri arasında da Oscar’a aday olması beklenen Range 15’in yönetmen koltuğunad Ross Patterson yer almaktadır. Senaryosunu William Jones ve Billy Jay'in üstlendiği filmin yapımcılığında ise Ross Patterson ile Mat Best yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Danny Trej, Sean Astin, William Shatner, Mindy Robinson, Jessie Wiseman gibi ünlü isimlere şans tanıyan Patterson, vizyonda 15 gündür yer almasına rağmen milyar rakamının üstünde gişe hasılatı elde etmiştir.

Range 15’in kısaca konusuna değinecek olursak; Bir grup savaş gazileri, akşam partisinden güne başladıklarından sonra zombi kıyametinin Amerika'da başladığını fark ederler. Bu konuda bazı önlemler almak ve tüm bu felaketleri uzaklaştırmak adına savaşmayı tercih eden ve kendilerine Range 15 adını veren bu grup, ülkenin diğer yakasına gidip, burada tedaviyi bulmak için de ekstra çaba harcamaktadır. Hem Korku Filmleri, hem de Komedi öğesini alanında barındıran ve fragmanları ile pek çok kişinin tam anlamıyla “kaliteli bir yapıt” izlemesini sağlayan Range 15 filmi, barındırdığı muhteşem tiplemeler ile iki farklı zıt öğeyi birbirlerine muhteşem bir şekilde harmanlamayı başarmıştır. 1,000,000$ gibi Amerika’da düşük bütçe olarak adlandırılan miktara filmi çeken yapımcı Ross Patterson, şimdilerde ise filmden ciddi anlamda bir gelir elde etmeyi başarmıştır. Görsel efektleri ve kamera kullanımları sizlerin tam anlamıyla aksiyon içerisinde yer almanızı sağlıyor!

Siz de Range 15’i HD kalite ile takip etmek adına web sitemizi tercih etmeyi ihmal etmeyin. Vizyondan hemen sonra sizler için evde sinema konforu yakalama şansı sunacak, Range 15’i kesintisiz bir şekilde tek parça halinde izleme şansları vereceğiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 2,00)
Loading...

Yorum yapın