Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu Olay Yaratacak

Paranormal Activity serisinin son filmi olarak bilinen, Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu filmi, izleyiciler tarafından merakla beklenen korku filmleri arasında yerini alıyor. İlk serisinden itibaren ortaya atılan tüm filmlerde gişe rekorları kıran bu film türü, bu kez farklı bir senaryo ile karşımıza çıkmakta! Yine izleyicileri meraklandıracak ve korkuyu dibine kadar yaşatacak olan bu film türünün kısaca konusunu özetleyelim.

 

Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu, Kaliforniya eyaletine yeni taşınan bir ailenin paranormal olayları incelemesi ile başlıyor. Ailenin oldukça karmaşık bir yapısı var. Baba oyun geliştirici, anne eşinden daha ciddi olan bir ev hanımı, 6 yaşında bir kızdan oluşan bu aile; tüm serilerde soru işareti olmuş olan ve merak edilen konulara cevap buluyor. Bilindiği gibi diğer Paranormal Activity serilerinde sorular cevapsız kalmıştı. Bu filmde ise yapboz parçaları tamamen birleştirilecek ve tüm merak edilenler sır perdesi olarak günümüze açılacak. Yönetmenliğini Gregory Plotkin’in üstlendiği, senaryosunu ise Andrew Deutschman, Gavin Heffernan ikilisinin kaleme aldığı filmde sizler de korkuyu dibine kadar yaşayabilme hakkına sahip olacaksınız. Chris J. Murray, Brit Shaw, Ivy George, Dan Gill, Olivia Taylor Dudley gibi oyuncuların yer aldığı ve flashback’lere çok fazla değinen bu film türü 25 Ekim 2015 tarihi itibariyle Amerika başta olmak üzere diğer ülkelerde vizyona girecektir!

 

Her yaştan kitle tarafından izlenmeye layık olan ve milyarlarca kişi tarafından merak edilen Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu filmi, siz değerli kullanıcılar ile web sitemiz aracılığından sunulacaktır! Gregory Plotkin, daha önce hiçbir Paranormal serisini üstlenmedi ve ilk kez yönetmen koltuğuna oturdu. Ayrıca ilk uzun metraj sinema filmi yönetmenlik tecrübesine erişmiş olan Plotkin, daha önce pek çok filmde yönetmen asistanlığı yapmış. Geçen yıl Black Mass isimli kısa filmi ile beraber Amerika’da pek çok ödülü havaya kaldıran yönetmen, Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu filminde istenen başarıyı yakalayabilecek mi, bunu filmi izledikten sonra göreceğiz. Fakat ilk fragmanda aldığı tepkiler gayet olumlu olarak görünüyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

Yorum yapın