Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil filmi, son dönemlerin en merakla beklenen korku filmleri arasında yer almaktadır. Yönetmenliğini ve senaryosunu Mike Flanagan'ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda ise Elizabeth Reaser, Annalise Basso, Henry Thomas, Doug Jones, Lin Shaye gibi ünlü starların yer aldığı film sizlere 1 saat 30 dakikalık bir gerilim – korku sunumu yapıyor.

Yaklaşık 6,000,000$ harcanarak çekilen bu korku filminin konusu ise özgün senaryosu bakımından pek çok eleştirmenin tam not vermesini sağlamıştır. Film 2014 yapımı olan Oujia’nın devam niteliğinde bir film. Konusu ise dönemin teknolojik aygıtlarını kullanarak sahte ruh çağırma seansları düzenleyen bir aileyi konu almakta. Bekar bir anne ve 2 kızı bu şekilde bir hayat sürmeye devam etmektedir. Seansları düzenlemek adına satın aldığı ruh çağırma tahtası ise evin küçük kızının ciddi anlamda etkilenmesine neden olmuştur. Çünkü bir süre sonra küçük kızın içine giren bu kötü ruh, tamamen kızı etkisi altına almış, ailenin de ciddi anlamda buna benzer sorunlarla karşılaşmasına neden olmuştur. Aile ise bu küçük kızın ciddi anlamda ki değişimine karşı çaresiz kalmıştır. Bu dakikadan sonra kızını kurtarmak ve kötü ruhu evden uzaklaştırmak adına birçok engelle savaşmak zorundadır. Fragmanı ve görsel efektleri şimdiden pek çok kişiyi tesir altına aldığı gibi, Ouija: Origin of Evil bir devam niteliğinde film olmasından dolayı herkes tarafından merak uyandırmaktadır.

21 Ekim 2016 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek olan film, şuan için hiçbir ülke de gösterimde değildir. Bu yüzden herhangi bir IMDB puanı da kullanılmamıştır. Siz de kesintisiz, HD kalite ile Ouija: Origin of Evil filmini izlemek istiyorsanız web sitemizi takip etmeyin ve korku dolu anlara ortak olun!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

3 Yorum yapılmış

 • tuncay
  23 Eylül 2016 | Cevapla

  hepsınımı okudun zagor bravo valla :DD

 • Zagor
  23 Eylül 2016 | Cevapla

  son satirda web sitemizi takip etmeyin yazmissiniz :)))

  • Filmkorku Veysel
   23 Eylül 2016 | Cevapla

   Hiç dikkat etmemişdim :):):)

Yorum yapın