Night of the Living Deb

Night of the Living Deb filmi, 2015 yılında çekimleri başlamış ve 2016 yılında gösterime giren bir korku filmidir. Yönetmenliğini Kyle Rankin'in üstlendiği, senaryosunu ise Andy Selsor'un kaleme aldığı filmin yapımcılığını ise Kyle Rankin ile Michael Cassidy üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Amerika'nın büyük starları yer almakta. Ray Wise, Michael Cassidy, Maria Thayer, Chris Marquette, Syd Wilder gibi zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmin ise konusu şöyle;

Portland’da bir kızlar gecesi düzenlenir. Kızlar gecesinin düzenlendiği akşam Deb, Portland’ın en çekici çocuğunun apartmanında uyanır. Fakat buraya nasıl geldiğini hiçbir şekilde hatırlamıyordur. Ryan bunun bir hata olduğunu farkında olmasından dolayı, oradan uzaklaşması için zorlar. Deb için ise utanç yürüyüşü tamamen yerini zombi kıyametine çevirir. Burada hayatta kalması açısından ciddi bir mücadele vermek durumundadır. IMDB tarafından 5,5’lik bir oy yüzdesi yakalayan Night of the Living Deb filmi, pek çok eleştirmenin tam not vermesi dahilinde günümüzün başarılı korku filmleri arasında ki yerini korumuştur. Yaklaşık 2,000,000$ bütçe harcanması ile beraber filmin görüntü kalitesi de sizleri gerilim ve korku dolu anlar yaşama adına heyecanlandırmaktadır. 1 saat 25 dakika uzunluğunda ki korku filmleri öğesini barındıran bu muhteşem filmi siz de web sitemizden vizyondan hemen sonra takip etme şanslarına ulaşabilirsiniz.

Brezilya – Amerika ortak yapım olarak gösterime giren Night of the Living Deb filmi, fragmanı ile beraber pek çok kişinin de merak uyandırmasına neden olmuştur. Bu denli kaliteli bir film türünü siz de HD kalite ile takip etmek ve fikir almak açısından tek tuşla web sitemize girişinizi yapın, birçok filmi tek parça olarak izleme şanslarına sahip olun.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 3,67)
Loading...

Yorum yapın