Morgan

Morgan filmi, 25 Kasım 2016 tarihi itibariyle tüm Dünya genelinde vizyona girecek bir Bilim Kurgu - Gerilim filmidir. Yönetmenliğini ve senaryosunu Luke Scott'un üstlendiği filmin yapımcılık koltuğunda ise Ridley Scott ve Luke Scott yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Kate Mara, Paul Giamatti, Rose Leslie, Boyd Holbrook, Anya Taylor-Joy gibi ünlü aktörlere yer veren film türü, fragmanı ile pek çok kişiyi meraklandırmayı başarmıştır.

Bilim Kurgu ağırlıklı filmin konusu ise şu şekilde anlatılmaktadır; Bir kurumsal risk yönetimi danışmanlığı yapan Kate Mara, yapay bir varlığın hayatta olup, olmadığını kanıtlamak üzere görevlendirilmiştir. Fakat bu süreç zarfında yaptığı araştırmalar ile beraber ciddi problemlerle yüzleşen Kate Mara, şimdi bulduklarını en kısa süre içerisinde bildirmek ve raporlama yapmak durumundadır. Fakat buna engel olan yapay varlık, Kate Mara'nın hiç beklenmedik engellerle karşılaşmasına neden olacaktır. Amerika’nın pek çok eyaletinde çekilen ve ülkenin de son dönemlerde beklenen en popüler filmleri arasında yer alan Morgan, görsel efektleri ve muhteşem fragmanı ile izleyicilerin fazlaca merak uyandırmasına neden olmuştur. Yaklaşık 3,000,000$ gibi bir bütçe ile çekilen Morgan filmi, vizyondan istediği başarıyı alacağına emin olan nadir 2016 filmlerinden bir tanesi konumundadır. Özgün senaryosu ve Bilim Kurgu ile Gerilim öğelerinin en iyi şekilde harmanlandığı bu filmin fragmanını siz de sitemizden takip edebilirsiniz.

Morgan filmini izlemek ve HD kalite ile takip etmek için siz de vizyondan hemen sonra web adresimize uğramayı ihmal etmeyin. En kaliteli filmleri sizlere ışık hızında sunuyor, konulara dair bilgi alabileceğiniz ortamlar yaratmayı da ihmal etmiyoruz. Morgan filmi kaliteli oyuncu kadrosu ile beraber 1 saat 40 dakika boyunca gerilim öğesine en iyi şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

Yorum yapın