Medusa

Medusa, 2015 yılı korku – gerilim alanına damgasını vurmaya hazırlanan bir film türü. Muhteşem bir senaryo ve çekim kalitesine sahip olan film türü, IMDB tarafından izleyiciler için de fazlası ile merak konusu haline dönüştü. Şimdi sizlere bu denli önem kazanmış olan film türünün konusunu sunuyoruz.

Dr. Jack, bir mitoloji profesörüdür. Cadı doktor olan Kao’dan antika bir ayna alan Jack, bir süre sonra şeytan tarafından izlendiğini fark eder. Ayna içerisine gömülü olan şeytan tarafından izlenen Jack’in ruhunu ele geçirmeye çalışan ruhani varlık, böylelikle yeniden canlanmak amacındadır. Bunu engellemek için Dr. Jack’in yapması gereken tek şey ise tüm paranormal olayları incelemek ve bu olayları görmezden gelmektir! Medusa filminin senaryosunu ve yönetmenliğini Jorge Ameer üstlendi. IMDB tarafından 7,4’lük bir oy yüzdesi yakalayan ve bu anlamda kaliteli korku filmleri dalında baş sıraları zorlayan Medusa, oyuncu kadrosunda ise; Jeff Allen, Tom Struckhoff, Britt Rose gibi oyuncuları barındırıyor. 2 Ekim 2015 tarihi itibari ile Amerika’da vizyona giren ve yakın dönemde de Türkiye başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde vizyona girmesi planlanan korku filmi Medusa, web sitemiz aracılığı ile siz değerli izleyiciler ile buluşacaktır. Birçok kişi tarafından merak konusu haline dönüşmüş olan bu korku filmini de sizlerle paylaşmaktan büyük keyif ve mutluluk duyuyoruz!

Jorge Ameer Amerikan sinemasının önde gelen senaristlerinden bir tanesi! Daha önce hem TV dizisi, hem de sinema filmlerine senaristlik ve yönetmenlik yapan usta isim; Classic Hollywood Cinemas, D'Agostino, Sabor Tropical, The House of Adam, Strippers, The Truth Within gibi önemli filmlerde ve dizilerde boy göstermiştir. Sizler de kesintisiz HD kalitede Medusa filmini izlemek istiyorsanız biraz daha sabretmelisiniz! Vizyondan hemen sonra sizler için filmi sunacağız ve beğeninize bırakacağız. Oyuncu kadrosunun da Amerikan sinemasından önemli isimleri barındırması, filmin çok daha kaliteli ve izlenebilir bir hale dönüşmesine neden oluyor. Bu tür filmleri sizlerle buluşturmaktan büyük keyif duyan editör kadromuz, yakın zamanda Medusa’yı sizler için paylaşmayı da ihmal etmeyecek!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,50)
Loading...

Yorum yapın