Loon: 100 Dolarlık Efsane Korku Filmi

100 dolarlık devasa bütçesi ile göz kamaştıran tam bir korku efsanesine hazır mısınız? Eğer hazır değilseniz ( ki emin olun bu filme kolay kolay hazır olamazsınız), hemen 3 metrelik bir çukur kazıp, zıplayarak çukurdan çıkmaya çalışın. Eğer olur da çukurdan çıkmayı başarırsanız hemen gözlükçüye koşarak 20 derece miyop gözlüğü alın, sonrada 1200 faktörlü güneş kremini gözlerinize boca edin. Bu olağanüstü, görsel efektlerle zenginleştirilmiş korku efsanesine gözleriniz yanmadan bakabilmeniz çok zor olacak. Size Loon filmi izlemeye başlamadan önceki son tavsiyem de altınıza bir kova almanız. Bazı filmler için o kadar korkunçtu ki, korkudan altıma sıçtım denir ya, işte bu film o film.

Loon filminin yönetmeni filmin son montaj işlemlerini yaparken korkudan aklını kaçırmış. Gözleri gören başka hiç kimse montaja yanaşmayınca film 20 yıl boyunca bir çatı katında unutulmuş. Çatı katını satın alan kör bir adam sonunda filmin montajını tamamlayarak gösterime sokmaya karar vermiş. Ne yazık ki o da filmi bir izleyim diye DVD’ye takma gafletinde bulunmuş. Duyduğu korkunç seslerden kafayı yiyen adam kafasına televizyonu geçirdiği gibi camdan atlamış. Zavallı adam böylece Loon filminin aşırı korku dozuna dayanamayarak ölen 2. Kişi olmuş. Gel zaman git zaman film NASA’da çalışan bir uzay bilimcinin eline düşmüş. Filmin hikâyesinin peşine düşen bilim adamı bu korku efsanesini insanlığın hizmetine sunmak için çalışmalara başlamış. Harcanan 2 milyar dolar ve 5 yılın ardından ( ki NASA bu nedenle Mars’a göndereceği aracın gidiş tarihini 3 yıl ertelemek zorunda kalmış ), film normal insanların yukarıda saydığım önlemleri alarak izleyebileceği bir filme dönüşmüş.

Artık verilen bu kadar cana, harcanan bu kadar para ve emeğe karşı bizim de bu filmi izlememiz boynumuzun borcu. Tekrar uyaralım. Bu bir NASA uyarısıdır. Hazırlıklarınızı tamamlamadan sakın bu filmi izlemeyin.

NASA ya da filmin tanıtım yazısını yazan bu site, kesinlikle filmin izlenmesinden doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 2,33)
Loading...

8 Yorum yapılmış

 • adem
  29 Haziran 2016 | Cevapla

  admin çok abartmışsın dostum bu filmi izledim ve izlediğim en saçma en malca yapılmış bi korku filmiydi oyuncuların filmden haberi yok amk

 • Şehmus
  29 Haziran 2016 | Cevapla

  Ben bu filmi izledim 5 para etmez sizde çok abartmışsınız yani

 • simge
  4 Eylül 2015 | Cevapla

  Filmin fragmanını bir izleyin,bırakın korkmayı gerilmiyorsunuz bile..Kamera şakası gibi çekilmiş fragman filminde de bir hayır olacağını sanmıyorum tam bir vakit kaybı!

 • whatever
  4 Ağustos 2015 | Cevapla

  Şuan gerçekten tam bir şoktayım. Bu filmin fragmanını izlemiştim ve buna nasıl film demişler diye düşünmüştüm, lütfen fragmanını bir izleyin siz de şaşıracaksınız. Bu yazıyı okurken de ayrı bir şok geçirdim, bu bir şaka mı veya masal falan mı arkadaşlar? Her şeyi geçtim şuan youtubeda filmin full versiyonu var orjinal olarak. Ne diyeyim ki, kuzenlerimi çağırıp evde video çeksem bu filmden daha güzel birşey çıkar ortaya. Film zaten telefon kamerasıyla çekilmiş gibi ve aşırı, aşırı derecede kalitesiz bir film. Bu filme 10 dolardan fazla para harcandıysa allah da beni bildiği gibi yapsın. Bu nasıl bir fiyaskodur ya.

 • minnak
  3 Ağustos 2015 | Cevapla

  ne yani adam kendi çektiği filmdenmi korkmuş:D nete düşmüş ee ne zaman izliyoruz?:D

 • PlaCebOo
  2 Ağustos 2015 | Cevapla

  ne olabilir ki.. boş bir film gibi geliyor bana.. bu kadar abartılan her film boştur paranormal act. gibi.. ne oldu israilli akıllı yönetmen 3 5 kamera ile evde çektigi filmden zengin oldu... =)) dilerim yanılıyorumdur film hakkında önyargılı bir yazi oldu benimkisi.. gerçekten ödümüz kopar altimiza ederiz.. ama yazdiginiz yazidan da anlaşilmiyor degil yani.. Nasanin işi gücü yok film çekicek bir de altiniza yapmayin diyecek.. :))

 • Aylin
  2 Ağustos 2015 | Cevapla

  Flim nerdee veysel beyyy

  • Filmkorku Veysel
   2 Ağustos 2015 | Cevapla

   Aylin hanım burası blog sayfası sadece tanıtımlar yer alıyor

Yorum yapın