Lanetli Mesaj

Film Telif Haklarından Dolayı Sitemizden Birdaha Eklenmemek Üzere Silinmiştir. Aşağıda Sadece Filmin Konusu Hakkında Bilgi Verilmektedir.

Lanetli Mesaj filmi, 9 Eylül 2016 tarihi itibariyle tüm Avrupa genelinde vizyona girecek olan bir gerilim filmidir. Alman yapımı olan filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Simon Verhoeven üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda William Moseley, Connor Paolo, Alycia Debnam Carey, Brit Morgan ve Susan Danford gibi starlar yer almaktadır. Yapımcılığını ise Quirin Berg ve Stefan Gartner üstlenmektedir.

Lanetli Mesaj filminin konusu ise şu şekildedir; Üniversite öğrencisi olan bir kız, okulun en gizemli kızı olarak adlandırılan bir kişiyi Facebook arkadaşlık listesinden siler. Silmesiyle beraber çevresinde ve yaşadığı evde bazı gizemli olaylar olmaya başlar. Ona dokunmayan fakat arkadaş ve aile çevresinde ki herkesi öldürmeye çalışan bir ruh ile savaşırken kendini bulan William Moseley, bu ruha engel olmak adına yüzlerce farklı yol dener. IMDB tarafından 5,7'lik bir oy yüzdesine sahip olan Lanetli Mesaj, görsel efektleri ve muhteşem kurgusu ile beraber pek çok kişinin beğenisini kazanmıştır. Birçok eleştirmen filmin özgün konu olmasından dolayı tam not vermeyi de ihmal etmemiştir. Fakat filmin eleştirileri de çok fazladır. Özellikle Facebook gibi sosyal ağların son dönemlerde filmlerde sıkça kullanılması durumları sebebiyle eleştirmenler aralarında ikiye bölünmüş durumdadır. 1 saat 30 dakika boyunca gerilimin inişli – çıkışlı sizlere yansıtıldığı Lanetli Mesaj filmi, sizlere tam anlamıyla beklentilerinizi karşılama fırsatları verecektir.

Siz de Lanetli Mesaj filmini kesintisiz bir şekilde izlemek için, vizyondan hemen sonra yayınlanacak olan HD kalitede ki gerilim türü filmi takip edebilirsiniz. Almanların son dönemlerde olağanüstü gerilim ve korku filmleri yapması, pek çok izleyicinin de Lanetli Mesaj filmine dair bir merak uyandırmasına neden olmuştur. Özgün afişi ve fragmanını web sitemizden bulabilme imkanınız vardır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

4 Yorum yapılmış

 • gül
  18 Eylül 2016 | Cevapla

  filmi iki defa izledim tekrar izleyecektim kaldırılmış... izleyemeyenler düşünsün artık.....

  • seko
   19 Eylül 2016 | Cevapla

   la sanki başka sitede yok

 • Ercan
  18 Eylül 2016 | Cevapla

  Kaldırılmasaydı İyiydi :(

 • elvan
  16 Eylül 2016 | Cevapla

  zleyelim mi:)

Yorum yapın