Kesinlikle İzlenilmeli: Hellions

Hellions 2015 yılının en iyi korku filmlerinde biri olabilir. Henüz vizyona girmeyen film başta Sundance film festivali olmak üzere birçok saygın film festivalinde gösterildi. Eleştirmenler tarafından çokça övülen filmin fragmanları da büyük beğeni kazandı. Fragmanlardan ve film hakkındaki ilk eleştirilerden anladığımız kadarı ile olağanüstü fantastik öğelerle klasik cadılar bayramı korkusunun birleştirildiği farklı bir yapımla karşı karşıyayız.

Hellion haylaz çocuk demek. Cadılar bayramında insanların kapısına gelerek şeker ya da numara diyen çocuklara denir. Genç aktris Chloe Rose’un kapısı da cadılar bayramında bu haylaz çocuklar tarafından çalınır. Ancak bu çocuklar torbalarında şeker değil kanlı kesik baş taşıyorlardır. Amaçları hamile olan Chloe Rose tarafından canlandırılan genç Dora’nın bebeğini ele geçirmektir. Dora cadılar bayramı gecesi boyuncu bu çocuklar ve çeşitli cehennemden gelmiş yaratıkların saldırısına uğrar. Müthiş bir görsellik içinde geçen film izleyenlere korku dolu farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Hellions 2015 Kanada yapımı. Filmin yönetmeni ve genç aktris Chloe Rose’da Kanadalılar. Chloe Rose dikkat etmek lazım. İleride çok daha iyi yerlere gelebilir. 94 doğumlu aktrsi henüz 21 yaşında. Bu filmde gerçekten iyi bir iş çıkardığı görülüyor. Filmin tamamını izleme fırsatı bulduğumuzda daha iyi değerlendirebiliriz.

Hellions 2015 filmi senaryosu sıradan korku filmlerinden biriymiş gibi gelsede kesinlikle öyle değil. İşleniş çok faklı ve kendine özgü. Mutlaka filmin fragmanlarını zileyin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bizi bekleyen kesinlikle sıradan bir korku filmi değil. Belki de türe yeni bir anlayış getirebilecek devrimci bir korku filmiyle karşı karşıyayız. Gerçekten büyük bir merakla Hellions filminin vizyona girmesini bekliyorum. Gösterime girdikten kısa bir süre sonra filmi filmkorku aracılığı ile izleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,45)
Loading...

3 Yorum yapılmış

 • Simalay
  3 Ocak 2016 | Cevapla

  Filmi burdan izleyin http://www.filmkorku.org/hellions-izle/

 • Deniz
  12 Ağustos 2015 | Cevapla

  Evet hani feagman

 • ebru
  12 Ağustos 2015 | Cevapla

  fragman yokmu pekı

Yorum yapın