Kanlı Girdap

2016 yılı korku filmlerine fazlasıyla ilgili bir sene oldu. ABD yapımı olan Kanlı Girdap filmi, gerek özgün konusu, gerek ise oyuncu kadrosu ile beraber sizlere tam anlamıyla gerilim dolu dakikalar sunuyor! Patricio Valladares’in yönetmenliğini üstlendiği, Senaryosunu ise Loris Curci ve Barry Keating'in kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Selma Ergeç, Selim Bayraktar, Natalie Burn, Guillermo Ivan, Gianni Capaldi gibi isimler yer alıyor.

Amerika ve Türkiye düzleminde çekilen filmin konusu ise şöyle; Amerikalı bir belgesel yönetmeni olan John Gillespie, Eflak Prensi Vlad Tepes Kazıklı Voyvoda’yı içeren bir film çekmek üzere ekibiyle beraber Romanya’ya gelir. İstanbul’da bir üniversite de akademisyen olarak hayatına devam eden sevgilisi Nina, belgesel konusunu içeren bir konuyla ilgili ipucu bulduğunu söyleyerek John ve arkadaşlarını acilen İstanbul’a davet eder. Bulduğu ipucuna göre mezarının yeri bilinmeyen Voyvoda’nın cesedi İstanbul’a getirilmiş ve burada gömülmüştür. Hatta araştırmaları sayesinde zamanla Voyvoda’nın işkence edilerek öldürüldüğü ortaya çıkmıştır. Mezarın bulunduğu hayalet köye gidecek olan film ekibi, burada gerçeğe yaklaştıkça daha önce karşılaşmadıkları bir dehşetle yüz yüze kalacaklardır. 750,000$ gibi bir bütçeyle çekilen korku filmi, 1 saat 45 dakika uzunluğunda sizlere korku ve gerilim dolu anlar yaşatıyor.

Vizyona girdiği günden bu yana hem Amerika, hem de Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından izlenen Kanlı Girdap, IMDB tarafından da 5,7’lik bir oy yüzdesi yakalamıştır. Gerek Türk oyuncuların yer alması, gerek ise kadronun ciddi anlamda güçlü olması sebebiyle birçok kişi filmi ilk sırada tercih etmektedir. Yakın zamanda web sitemiz üzerinden yayınlayacağımız Kanlı Girdap filmini siz de evden sinema konforu yakalayarak izlemek ve HD kalite ile takip etmek için sitemizi tercih etmeyi ihmal etmeyin.

Filmin Fragmanını Sitemizden izleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 2,00)
Loading...

Yorum yapın