Jack Goes Home

Jack Goes Home, Mart 2016 tarihi itibariyle Amerika’da gösterime girmiş bir korku filmidir. IMDB tarafından 7,2 gibi yüksek bir oran yakalamayı başarmış olan film türü, özgün senaryosu ile beraber eleştirmenlerin %95’i tarafından tam puan almayı başarmıştır. Yönetmenliğini, yapımcılığını ve senaryosunu Thomes Dekker'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Rory Culkin, Nikki Reed, Britt Robertson, Daveigh Chase, Natasha Lyonne, Lin Shaye gibi önemli Hollywood starları yer almaktadır.

Kısaca Jack Goes Home’nin konusuna değinelim; ailesiyle beraber bir tatil için yola koyulan Jack, kaza sonrasında babasını kaybeder. Kazadan sonra yaşadığı kasabadan uzaklaşsa da, kazada yaralanan annesine yardım etmek adına tekrar evine dönme kararı alır. Fakat beklenmedik bazı durumlarla karşılaşacaktır. Kaza içerisinde yer alan olayları barındıran bu durumlar, Jack’in doğru sandığı ve aslen yalan olduğu gerçeklerdir. Jack ise her geçen gün bazı ipuçları elde ederek bu gerçeklerin, yalan olduğunu fark eder ve gerilim hız kesmeden yukarı noktalara doğru tırmanır. Muhteşem çekim efektleri ve kurgu kalitesi ile beraber sizlerin 1 saat 40 dakika boyunca gerilimi yaşamasına yardımcı olan Jack Goes Home filmi, yaklaşık 3,500,000$ kadar bir bütçe harcanarak çekilmiştir. Fragmanı ve kaliteli afişi ile beraber de büyük bir hayran kitlesi yaratan film, yönetmen tarafından 2018 yılında da serinin ikinci filmini gösterime sokacağının sinyallerini de sunmuştur.

HD kalite olarak siz de Jack Goes Home filmini izlemek ve takip etmek adına web sitemizi tercih edebilirsiniz. Ülkemizde halen vizyonda olan Jack Goes Home filmi, ortalama olarak 200,000 kişi tarafından izlenmiştir. Yüksek bir IMDB puanına sahip olan film türü, 2016 yılının başarılı filmleri arasında ki yerini almıştır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

Yorum yapın