Işıklar Sönünce

2016 yılının tartışmasız En İyi Korku Filmi olarak belirlenmiş olan Lights Out (Işıklar Sönünce), 22 Temmuz 2016 tarihi itibariyle Türkiye’de vizyona girmiştir. Yönetmenliğini ve senaryosunu David Sandberg'in üstlendiği, yapımcılığını ise pek çok Dünyaca ünlü korku filminden tanıdığımız James Wan'ın sağladığı Lights Out, oyuncu kadrosunda da Teresa Palmer, Billy Burke, Alicia Vela-Bailey, Emily Alyn Lind, Alexander DiPersia gibi isimleri barındırıyor.

Işıklar Sönünce izleyecekler olanlar için konusuna kısaca değinecek olursak; Rebecca, çocukluğundan bu yana karanlıkta uyuyamayan bir çocuktur. Işıklar söndüğünde yaşadığı korkuları ise son 1-2 senedir tamamen geride bıraktığını düşünür. Fakat erkek kardeşi Martin, ışıklar kapalığı olduğu vakitlerde aynı şeyleri yaşadığını Rebecca’ya açıklar. Rebecca ise çocukken yaşadığı bu akıl almaz olaylar sebebiyle neredeyse akıl sağlığını tamamen kaybedecek düzeye geldiğinden bahseder ve bunlarla yüzleşmesi gerektiğini söyler. Bu korkutucu varlığın ise bir şekilde anneleri Sophie ile bağlantısı vardır. Rebecca ise bu gizemi çözmek adına hayatından vazgeçer ve ışıkları kapatıp, tehlikeli yolculuğa çıkar. IMDB tarafından korku filmleri alanında görülmesi zor bir rakama imza atan Lights Out, toplam kullanıcılar tarafından 7,0 gibi üst seviye bir noktaya ulaşmıştır. Fragmanı ile beraber milyarlarca kişinin tam anlamıyla “yıllardır beklediğimiz korku filmi” yorumunu yaptığı Lights Out, etkileyici sahneleri ile sizleri koltuğa yapıştırmayı planlıyor.

Siz de Lights Out filmini izlemek ve HD kalite ile evden sinema konforu yakalamak açısından sitemizi takip edebilirsiniz. Vizyondan hemen sonra sizler için paylaşacağımız bu film türü ile beraber son dönemlerin en kaliteli korku filmini izleme şanslarına ulaşabileceksiniz. Günümüzde ise tüm Dünya genelinde milyarları aşkın bir izleyici kapasitesine ulaşmış olan Lights Out, şimdiden serinin ikinci filminin hazırlıklarına başlamıştır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,00)
Loading...

2 Yorum yapılmış

  • ibrahim
    4 Ağustos 2016 | Cevapla

    bugün sinemada gittim buna. top 10'umda ilk 3e girer. filmde öyle 45 dakka birilerinin olayı çözmesi süphelenmesi falan yok. kafadan dalmış adamlar. çok da güzel olmuş. siteye düşsün tekrar izleyeceğim.

  • Divx
    2 Ağustos 2016 | Cevapla

    sabırsızlıkla siteye düşmesini bekliyoruz...

Yorum yapın