House of Whores

Korku filmleri dalının usta yönetmeni Paul Armone tarafından kaleme alınan House of Whores, şimdi sizlere farklı bir hikaye ile tanıtım yapıyor. Bugüne kadar alışageldiğiniz korku ve gerilim filmi senaryolarından sıyrılın, sizlere tam anlamıyla korkuyu dibine kadar yaşayabileceğiniz farklı bir iş ile sunum yapıyoruz.

House of Whores filminin konusu ise şu şekilde; bir yıldız veya ünlü olmak için her şeyi yapabilecek 3 kadın karşınızda! Taze et ve kana susamış, insanları öldürmekten çekinmeyen üç maskeli adamın eline düşer. Burada da işin rengi tamamen değişir! Muhteşem grafikler ve fazlaca rahatsız edici sahnelere ağırlık veren film türü, pornografiye de yakın olan sahneleri ile iyi bir film türünü bizlere sunacak gibi görünüyor. IMDB tarafından 7,4’lük bir oy yüzdesi yakalayan ve Top 250 kategorisinde kendisine yer bulan filmin oyuncu kadrosu ise yıldızlar geçidi gibi! Tom Komisar, Daniel Murphy, Paul Arnone gibi oyuncuların yer aldığı filmin senaryosunu da yine Tom Komisar ve Paul Arnone üstleniyor! Uzun dönemdir üzerine çalıştıkları House of Whores, 6 aylık bir çekim süreci sonrası tamamlandı ve 1 Ağustos 2015 tarihiyle beraber Amerika’da vizyona girdi. Yakın zamanda Türkiye başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde de vizyona girmesi planlanan film, böylelikle Amerika’da yakaladığı başarıyı Avrupa ülkelerinde de yakalama niyetinde!

Filmin üstün başarısı sebebiyle ikinci senaryosu hazırlandı ve çekimleri başlandı bile! Bu kez House of Whores 2: The Second Cumming ismi ile karşımıza çıkacak olan sinema filmi, 2016 yılı ile vizyona girmeyi planlıyor! Muhteşem sahneler ve efektler ile oluşturulmuş film türü daha önce yönetmenlik tecrübesi olmayan 2 farklı oyuncu tarafından ele alınıyor. Bu yüzden de Amerikan sineması kendi alanında önemli yönetmenler ve sinema insanları yetiştirmeye devam ediyor. Siz de IMDB ve sinema eleştirmenleri tarafından tam not alan House of Whores filmini izlemek ve kesintisiz bir şekilde takip etmek istiyorsanız hemen web sitemize giriş yapın ve konuyu takip etmeyi ihmal etmeyin. Sizlere bu anlamda kaliteli işler yöneltiyoruz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 3,63)
Loading...

2 Yorum yapılmış

  • öcü
    26 Şubat 2016 | Cevapla

    2016 iyi korku filmleri yılı olacağa benzer. şimdiden merak ediyorum bu filmi. dğeri de "the witch"

  • selami
    22 Şubat 2016 | Cevapla

    film nerede ,,, nasıl izleyeceğimizi söyleyin ki bizde yorum yazalım ..

Yorum yapın