Geçmişinizle Yüzleşmeye Hazır Mısınız?

Geçmişle İşinizin Bitmiş Olması, Geçmişin de Sizle İşinin Bittiği Anlamına Gelmez

Türkiye ismi “Geçmişten Gelen” olan “The Gift” 2015 yılının en iddialı korku – gerilim filmlerinden biri. Filmin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini yapan Joel Edgerton ayrıca filmin başrol oyuncularından biri.

Son zamanlarda yıldızı parlayan aktör, özellikle 2011 yapımı “Warrior – Büyük Dövüş” filmi ile adından söz ettirmişti. O filmde mükemmel bir performans sergileyen Joel’den bu filmde de aynı kaliteli oyunculuğu bekleyebiliriz. Joel Edgerton ayrıca bu filmle ilk uzun metraj film yönetmenlik deneyimini de gerçekleştirmiş olacak.

The GiftGeçmişten Gelen filminde Joel’e daha çok romantik komedi ve komedi filmlerinden aşina olduğumuz Jason Bateman ve güzel oyuncu Rebecca Hall eşlik edecek. Bu üç kaliteli oyuncunun rol aldığı filmin izilemeye değer olacağını söyleyebiliriz.

Simon ve Robyn her şey planladıkları gibi giden genç, mutlu evli bir çifttir. Bir gün Simon’ub liseden arkadaşı olan Gordo’yla karşılaşırlar. İlk başta Simon Gordo’yu hatırlamaz. Ancak sözde şans eseri birkaç karşılaşmadan sonra Gordo, ailenin içine girmeye başarır. Böylece Simon ve Gordo arasındaki 20 yıllık meseleler gün yüzüne çıkmaya başlar. Robyn, Simon hakkındaki gerçekleri öğrendikçe kimle evli olduğunu sorgulamaya başlar.

Film son derece orijinal bir senaryoya sahip görünüyor. Tabii bu gibi filmlerde final sahneleri çok önemlidir. Eğer Joel filmine iyi bir final yazabildiyse The Gift senenin en iyi filmlerinden biri olmaya aday.

Filmin bir korku filminden çok gerilim filmi olduğunu söyleyelim. Amerika Birleşik Devletleri’nde 7 Ağustos 2015 günü gösterime girecek filmin Türkiye’de vizyona gireceği tarih henüz belli değil. Umarız bu güzel film Türkiye’de de en kısa zamanda gösterime girer. Her halükarda The GiftGeçmişten Gelen filmini filmkorku aracılığı ile olabilecek en kısa sürede seyrinize sunacağız.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

Yorum yapın