Filmkorku Simalay

Babamın işten gece  24.00 bazen de 1 sonrası eve geldiği dönemdi, 13 yaşındaydım (Annemiz rahmetli oldu)
Gece yarısı saat yarım, damdan acayip gürültü geliyor (benim kalp güp güp ) biri damda geziyor ve damın kapısını zorluyor.
Kardeşlerim korkmuş ''Abla damda kim var'' diye dehşetle irkilmişler... Evde telefonda o dönem yok ki polisi arayalım.
Babamın bekarlık yıllarından kalma zeytin ağacından yapılma sopası var ki vurdun mu tahtalıköy'e imam yapar....Aldım sopayı elime damın merdivenlerini yavaş yavaş çıkıyorum, kardeşlerim aşağıda tir tir titriyor, planım damın kapısını açıp adamın kafasına sopayı indirmek!
Kapının sürgüsünü çekip ya Allah dedim, o da ne kimse yok! kapıyı tam açtım ay ışığı dama vuruyor kimse yok ama ses devam ediyor sağ tarafıma baktım ne göreyim, damın sağ taraftaki çinkosu rüzgardan kaymış kapıya vururmuş :)
O gece yaşadığımız adrenalin ilerde korku film müptelasına döneceğimizin habercisiydi sanırım.

Zombi, kurt adam, vampir harici korku filmleri tercihimdir. Toplumsal mesaj içeren bir çok korku filmi var, örnek ''Megan Missing''gibi ders alınması gereken film türleri....

Korku Filmi izlemek için abonesi olduğum günlük hayatımın vazgeçilmez sitesinde, siz değerli Korku Filmi sevenleri ile filmleri tartışmaya hazırmıyız?
Işıkları kapatın...

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

2 Yorum yapılmış

 • Arin
  9 Nisan 2015 | Cevapla

  yazini okuyunca : cocukken kuzenimle korku filmleri kiralayip izledikten sonra onun da evin damin da havalandirma bloklarinin arkasina saklanip beni korkutmaya calismasini ve bunu her denedigin de benim o korkudan kaynakli adrenalin ile onu dovmem geldi aklima:) tesekkur ederim nostalji yaptim sayende...basarilar dilerin blog yazilarinda..

  • simalay
   9 Nisan 2015 | Cevapla

   Teşekkür ediyorum Arin:) Film Korku ailesinden biri olarak sizlere olmaktan mutluyum.

Yorum yapın