Exorcist House of Evil

Exorcist House of Evil filmi, Paranormal Activity yapımcıları tarafından çekilmiş bir 2016 yılı korku filmidir. Güçlü bir oyuncu ve ekip arkası kadrosuna sahip olan film, tamamen “gerçek” hikayeye dayalı bir filmdir. 2 Mayıs 2016 yılında İngiltere ve Amerika’da gösterime giren film, Temmuz itibariyle Türkiye’ye gelmiş ve pek çok izleyici tarafından da beğenilmiştir.

Yönetmenliğini ve senaryosunu David Trotti'nin üstlendiği Exorcist House of Evil filminin oyuncu kadrosunda Hayden Benbenek, Ford Fanter, Mark Holzum, Margaret Kimble, Amy Kate Connolly gibi ünlü Amerika starları yer almaktadır. Konusu ise şu şekildedir; Genç bir kadın yaşadığı psikolojik sebeplerden dolayı tekrar aile evine dönmeye karar vermiştir. Ailesi ise yakın zamanda bu eve taşınmıştır ve evin daha önce şeytan kovulması yapılan bir yer olduğundan haberdar değildir. Psikolojik bozuklukları olması sebebiyle şeytanlarla kısa sürede iletişime geçebilen kadının, evde yaşadığı korku ve gerilim dolu dakikaları 1 saat 32 dakika boyunca sizlere sunulmaktadır. Ayrıca filmin bir diğer önemli detayı ise çekimin yapıldığı evin gerçekten seneler öncesinde şeytan kovulması olayına karıştığını kapsamaktadır. IMDB tarafından 3,7’lik bir oy yüzdesine sahip olan film, gerek fragmanı, gerek ise afiş tasarımı ile beraber milyonlarca izleyiciye merak uyandırmayı başarmıştır. Yaklaşık 1,500,000$ gibi bir bütçe ile çekilen Exorcist House of Evil filmi, son dönemlerin en iyi korku filmleri arasında gösterilmektedir.

Siz de kesintisiz HD kalite ile Exorcist House of Evil filmini izlemek ve korku dolu dakikalar yaşamak istiyorsanız web sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin. Yakın zamanda sizler için Exorcist House of Evil filmini sitemizden sunacak, evinizde bir sinema konforu elde etmenize de yardımcı olacağız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 3,00)
Loading...

3 Yorum yapılmış

 • İsim*
  16 Eylül 2016 | Cevapla

  film nette var ama altyazısız olarak

 • irfan
  14 Eylül 2016 | Cevapla

  film nette var ama altyazısız olarak, burada altyazılı çıkmasını bekliyorum, güzel filme benziyo

 • İsim*
  7 Eylül 2016 | Cevapla

  nezaman? bellimi

Yorum yapın