Death by Tights

Death by Tights filmi, gerilim ve korku alanının yanı sıra zaman zaman aksiyon ve macera unsuruna da değinerek bizlere çoklu bir yelpazeyi, tek bir film üzerinden izleme fırsatı veriyor. IMDB tarafından büyük bir talihsizliğe uğrayan film, 3,6 gibi bir oy yüzdesi alsa da pek çok kişiyi meraklandıran fragmanı ile vizyona girmek için gün sayıyor!

Death by Tights filminin kısaca konusuna değinelim. Beş genç liseden mezun olurlar. Mezuniyet kutlamalarını gerçekleştirmek için bir ormana giden bu grup, eğlenceleri gayet yolunda giderken birden bire teker teker kaybolmaya başlarlar. Aslen peşindeki kişinin bir ruh, şeytan veya cin olması beklenirken; hiç alışılmadık bir şey vardır! O da tamamen siyah giyen bir adam! Death by Tights’in yönetmen koltuğunda Razz Leonard otururken, senaristliğini ise D.T. Crawford, Shenita Etwaroo ikilisi kaleme aldı. 23 Ocak 2015 tarihiyle vizyona giren film türü, yakın zamanda sitemiz aracılığı ile sizlerle buluşacak. Oyuncu kadrosunda Abbie Bolton, Ricky Duvel, Ashlee Lambton gibi önemli genç oyuncuların yer aldığı film, kısıtlı bütçe ile yine de ortaya başarılı bir iş koydu gibi. Bazı zamanlar Amerika’da vizyona giren filmler birkaç ay sonra Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde vizyona girebiliyor. Bu nedenden dolayı da Death by Tights filmi, vizyona geç giren filmlerden birisi olarak görülüyor.

Razz Leonard, daha önce uzun metraj bir film çekmemiş. İlk sinema filmini Death by Tights’den yana kullanan yönetmen, daha önce Wolf Attack isimli filmin yapımcılığını ve senaryosunu üstlenmişti. 70 dakikalık bir film olarak göze çarpan Wolf Attack, gerilim alanında da önemli filmlerden bir tanesi olarak görülüyor. 2015 yılında sinema dünyasına atılan ve 2 yılda, 2 farklı filme muhteşem dokunuşlar yapan Razz Leonard, bu anlamda önemli yaptırımlar uygulamayı ve kendi alanına da iyi bir seyirci kitlesi çekmeyi planlıyor. Amerika’da pek bekleneni alamasa da, Avrupa ülkelerinde iyi bir seyirci kitlesini hedefleyen yönetmen, bu anlamda usta dağıtıcılar ile çalışmayı ve ülkelerde de vizyonda iyi bir getiri kazanmayı planlıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

Yorum yapın