Dead 7

2016 yılı korku, western ve komedi öğelerini barındıran özgün filmi Dead 7, 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle vizyona girmiştir. Ülkemizde ise halen bazı sinema salonlarında vizyonda yer alan film türünün yönetmenliği Danny Roew tarafından üstlenilmiştir. Senaryosunu Nick Carter ve Sxv'leithan Essex tarafından kaleme alınan Dead 7'nin yapımcılık koltuğunda ise David Michael Latt oturmaktadır. Oyuncu künyesinde Carrie Keagan, Nick Carter, Chloe Lattanzi, Debra Wilson, Joey Fatone gibi önemli Hollywood starlarının yer aldığı filmin konusu ise şöyle;

Vahşi Batı Zombi filminin uyarlaması olan Dead 7, kasabada son dönemlerde baş gösteren zombi salgınını ele almaktadır. Birkaç silahşör, kasaba da yer alan zombi salgınını engellemek adına kafa kafaya verirler ve karşılarına çıkan pek çok engelin üstesinden gelmeye çalışırlar. Fakat dikkat etmeleri gereken bir konu vardır, zombiler bu kez başından vurulduğu zaman ölmüyorlar! Tam anlamıyla komedi ve korku öğelerinin harmanlandığı bu muhteşem film, IMDB tarafından 3,7’lik bir oy puanı yakalamıştır. 1 saat 29 dakika boyunca sizleri hem korkutacak, hem de kahkahalar atmanızı sağlayacak olan Dead 7 filmi, Amerika’nın Montana kasabasında çekilmiştir. 2,000,000$ gibi bir bütçeye çekilen film türü eleştirmenlerin de ikiye bölünmesine neden olmuştur. Bir grup eleştirmen filmi beğenirken, diğer eleştirmenler ise filmi absürt bulmuştur. Ülkemizde ise fragmanı pek çok forum sitesinde konuşulmuştur. Özgün afişi ile beraber sinema salonlarında ciddi bir ilgi uyandıran Dead 7 filmi, vizyondan hemen sonra tarafımızca yayınlanacaktır.

Siz de kesintisiz, HD kalite ile Dead 7 filmini izlemek istiyorsanız web sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin. 2016 yılına damgasını vuran tüm korku filmlerini sizlere ışık hızında sunan sitemiz, evden sinema konforu yakalamanıza da yardımcı olmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

Yorum yapın