Daylight’s End

Korku, gerilim, bilimkurgu gibi pek çok ögeyi bünyesinde toplayan Daylight’s End filmi, farklı ve uyarlanmış senaryosu ile bizlere ürpertici bir hikayeyi de sunmaktan geri kalmıyor! Kısaca konusundan ve hikayesinden bahsedecek olur isek;

Korkunç bir salgın tamamen dünyayı ele geçiriyor ve insanlığın çoğunu kana susamış canavarlara dönüştürüyor. Hayatta kalmış olan bir grup insanı kendilerine hedef alan bu canavarlar, onları da kendilerinden birisine dönüştürmek adına peşlerine düşer. Bir grup insan ise buradan hemen kurtulmayı ve salgına dahil olmadan kurtulmayı hedeflemektedir. İhtiyaç duydukları sığınağa ulaşana kadar yüzlerce farklı tehlike ile karşılaşan bu insanlar, daha sonra onlarla irtibata geçmek istemeyen adam ile irtibata geçerler. Daylight’s End filmi William Kaufman yönetmenliğinde, Chad Law senaristliğinde ele alındı. Oyuncu kadrosunun da önemli isimlerden kuruluyor olması izleyici kaygısının önüne geçmesine neden oluyor. Johnny Strong, Lance Henriksen, Louis Mandylor gibi oyuncuların yer aldığı film türü, sizlere tam anlamıyla korku ve gerilimi aşılayacak gibi. Yakın zamanda vizyona girmesi beklenen film türü, IMDB tarafından fragmanı ile beraber tam not aldı. Özellikle eleştirmenler böylesi farklı senaryolara olumlu etki gösterdiklerinden dolayı da, film kendisini hemen ön plana çıkarmayı bildi. Daylight’s End şimdiden izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

William Kaufman daha önce Günahkarlar ve Azizler, One in the Chamber, Denizci 4: Beklenmedik hedef gibi film türlerinin yönetmenliğini üstlenmişti. 3’er yıl ara ile çektiği bu film türleri ile beraber milyonlarca kişiyi sinemalara bağlamayı başardı ve önemli kitleler edindi. 4. Kez yönetmenlik koltuğuna geçen William Kaufman, ilk kez korku türüne değinmesine rağmen fragmanı ile oldukça başarılı bir işi de ortaya çıkardığını herkese ispatlamış oldu. Sizler de Daylight’s End filmini izlemek isterseniz vizyondan hemen sonra web sitemizde yayınlanan HD kalite parça ile takip edebilir, dilediğinizce izleme hakkına sahip olabilirsiniz. Korku dalında bu yıl ortaya koyulan pek çok film türü keyifli vakit geçirmenizi ve bir korku filmi gecesi oluşturmanızı da sağlamaktadır. Geçen yıllara nazaran, 2015-2016 sezonu oldukça önemli korku filmlerine de imza atmasını bildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

Yorum yapın