Çok Yakında Vizyona Girecek Korku Filmleri

Çok Yakında Vizyona Girecek Korku Filmleri
Yaz aylarına girmemizşe birlikte vizyona birçok korku filmi girdi ve girmeye devam edecek; ben de sizlerle önümüzdeki günlerde çıkacak korku filmlerini ve vizyon tarihlerini paylaşmak istedim.
1) Ruhlar Bölgesi 3: Film 5 Haziran'da sinemalarda. Tanıtımı için Tıklayın

2) Şeytan-ı Racim 2: İfrit: 5 Haziran'da sinemalarda.
Filmin Konusu: "Aslı, dokuz yaşından itibaren yetimhanede büyümüş, sıkıntılı bir çocukluk ve ergenlik dönemi geçirmiştir. Yıllar sonra çocukluğundan beri ona musallat olan, onu kontrol eden güç tekrar ortaya çıkmıştır. Aslı'nın yakın arkadaşı Müjde ve onun nişanlısı Cenk, Aslı'yı bu kabustan kurtarmak için hayatları pahasına ona yardım etmeye karar verirler..."

Şeytan-ı Racim 2: İfrit Fragmanı

3)Hannas: Karanlıkta Saklanan: 12 Haziran'da sinemalarda.
Konusu: Tıp eğitimini ve uzmanlığını tamamlayan genç psikiyatrist Mert Türker, Anadolu'da bir şehrin dışında bulunan bir hastaneye atanır. Mert konum açısından ilginç bir noktada bulunduğu bu hastanede, hastaların ve içinde çalışan insanların da çeşitli tuhaflıklarını fark eder. Yine de ilk günler her şey normal seyrinde devam eder. İlk hastası Esat Bey olur ve onda diğer hastalarda görmediği birtakım ilginç davranışların olduğunu fark eder. Ancak en çok ilgisini çeken hasta, kimseyle, Mert'le dahi iletişime girmeyi kabul etmeyen Muazzez Hanım'dır. Mert bu hastayla iletişim kurmaya çabalarken hastaneye Elif adında genç bir hasta gelir. Elif'e konulan ilk teşhis histerik psikozdur, fakat hasta terapiler esnasında, kendine bir varlığın musallat olduğunu iddia etmeye başlar. Mert başta böyle bir olayın bilimsel olarak mümkün olmadığını savunsa da zamanla kendini beklenmedik bir durumun içerisinde bulacaktır.

4) Dark Places: 26 Haziran'da vizyonda. Küçüklüğünde ailesinin vahşi bir şekilde öldürülmesine tanık olan bir kadın, bu tür cinayetleri çözmeye yeminli gizli bir örgüt tarafından o günü yeniden yaşamaya zorlanacaktır.

5) Siccin 2: 10 Temmuzda vizyonda. Tanıtım için Tıklayın

6) Return To Sender: 10 temmuz'da vizyonda: Fouad Mikati'nin yönetmenliğini yaptığı korku filminin başrolünde Gone Girl ile herkesi kendine hayran bırakan Rosamund Pike var. Daha önce tanışmadığı bir adamla randevulaşan filmin baş kahmaranı hemşire, randevulaştığı adamın bahsettiği kişi olmadığını anlayacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

6 Yorum yapılmış

 • rapunzel
  6 Temmuz 2015 | Cevapla

  hannas farklı ve iyi bir filmmiş gibi görünüyor izlemeye değer

 • Enes
  30 Haziran 2015 | Cevapla

  Türk yapımı filmler saçma sapan oluyor yabancılar film yapma konusunda uzmanlaştılar onları izleyin benze.

 • korku savar
  11 Haziran 2015 | Cevapla

  takipte kalcam güzele benziyorlar bu flimlerin 2 si cıkacagundan haberim yoktu tesekkürler admin

 • Ulz
  10 Haziran 2015 | Cevapla

  Şeytan-ı Racim 2: İfrit Fragmanında 00:42 deki varlık Bug ta kalmış ))

  • korkumen
   19 Haziran 2015 | Cevapla

   hayır bug yok

 • Legedema
  5 Haziran 2015 | Cevapla

  Artık Türk yapımı korku filmlerinden umudumu kestiğim için hiç birini seyretmiyeceğim.Çünkü bu sene o kadar beklediğim filmlerden hepsi tırt çıktı.Boşuna zaman ve para kaybı o parayla bir kaç fakiri doyursunlar en azından arkalarından küfür yerine dua alırlar.

Yorum yapın