Buddy Hutchins Bir Farklı Gerilim

Buddy Huthchins filmi, korku ve gerilim alanında 2015 yılı tarihi itibariyle ortaya sunulmuş olan bir diğer film türüdür. IMDB tarafından 3,8’lik bir oy yüzdesi yakalayan film türü, pek çok eleştirmen tarafından olumsuz yorum alsa da, ülke genelinde ki izleyiciler tarafından epey beğenildi. Şimdi film türünün kısaca konusuna değinelim…

 

Buddy Hutchins, eşine ve iki çocuğuna bakmak için elinden geleni yapan sıradan bir adamdır. Alkol bağımlısı olduğundan dolayı bu vadede alkolü bırakmak için elinden geleni yapar. Yılın büyük bir çoğunluğunda içki içmeyerek bunu başarmada iyi bir yol kat eder. Fakat bu iyi gelişmeler işinde başarısız olmasına ve karısının onu aldatmasına engel olamaz! Bu kötü şeylerden sonra ise Buddy bir kelle avcısına eski karısından intikam almak için yanıp tutuşan bir adama dönüşür. Sokaklarda intikam ateşiyle dolaşan Buddy, intikamını almak için elinden geleni yapar. Buddy Hutchins filmi özgün senaryosu ve anlatımı ile beraber bizlerin karşısına çıkıyor. Jared Cohn tarafından kaleme alınan ve yönetilen sinema filmi oyuncu kadrosunda ise Jamie Kennedy, Sally Kirkland, Sara Malakul Lane gibi önemli isimleri barındırıyor. Bu işe aktör olarak giriş yapan Jared Cohn, daha sonrasında kendi filmlerini çekmek adına yönetmenlik koltuğuna oturmuş, kısa filmlerden elde ettiği başarı ile de uzun metraj senaryoları çekmeye başlamıştır.

 

Bound, 12/12/12, Hold Yout Breath, Underground Lizard People gibi gerilim ve aksiyon filmlerinin yönetmeni Jared Cohn, bu yıl ve 2016 yılı olmak üzere 4 farklı filmin yönetmeni olarak karşımıza çıkıyor. The Horde, Street Smart gibi sinema filmleri ile de 2016 yılında boy gösterecek olan yönetmen, Buddy Hutchins filmi ile elde ettiği gişe başarısını bu filmlerde de göstermenin peşinde! Bize de yakın dönemde vizyona girmesi planlanan Buddy Hutchins filmini sizlere sunmak ve site aracılığı ile HD kalite de sağlamak kalıyor! Kesintisiz film izleyebilmek için sizler de web sitemizi takip edebilir, buradan seçtiğiniz korku filmlerini hız kesmeden izleyebilirsiniz. Buddy Hutchins filmi gibi pek çok film türünü sizlere sunmaktayız.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

1 Yorum yapılmış

  • Gokhan
    22 Mayıs 2016 | Cevapla

    Ne zaman gelir

Yorum yapın