Bu Virüs Çok Farklı Bir Virüs

2015 – 2016 yılı tam bir korku filmi şölenine ev sahipliği yapıyor. Bu anlamda da yeni pek çok film türü ve fragmanı ile karşılaşabiliyoruz! The Hive filmi de bunlardan bir tanesi… Farklı bir konuyu ele alan ve bizlere korkunun yanı sıra, gerilim türü ile de sunum yapan bu film türünü kısaca özetleyelim.

 

Amnezi hastası olan genç bir adam, kim olduğunu devamlı unutur ve kendini hatırlamaya çalışmaktadır. Bu esnada ise kendisinin ve sevdiklerinin hayatı tehlike altındadır. Çünkü her geçen gün yayılan bir virüs günümüzde dolaşmaktadır. Bu genç adamın yapması gereken şey ise en kısa sürede kendini hatırlamak ve sevdiklerinin hayatlarını kurtarmaktır! The Hive, IMDB tarafından ilk fragmanında 5,4’lük bir oy yüzdesi almış, beklenenlerin yukarısında bir kitle beğenisi kazanmıştır. Yönetmenlik koltuğunda David Yarovesky’in yer aldığı, senaryosunu ise Will Honley, David Yarovesky’in kaleme aldığı bu muhteşem film; 14 Eylül 2015 tarihi itibarı ile Amerika ve bazı Avrupa ülkelerinde vizyona girdi. Bu anlamda merak edilenin aksine, pek çok yorumcu tarafından da olumlu tepkiler alan The Hive filmi, Steve Agee, Gabriel Basso, Talitha Bateman, Stephen Blackehart, Mary Elizabeth Boylan gibi ünlü oyuncuları da bünyesinde bağırlamaktadır.

 

Hem korku, hem aksiyon, hem de gerilim alanında önemli çalışma olarak görülen The Hive, yakın zamanda web sitemizden 720p HD kalite ile yayınlanacaktır! David Yarovesky daha önce A Vampiric Love Story, Team Unicorn gibi iki önemli TV dizisinde yönetmenlik yapmıştı. Kariyerine kısa filmler ile başlayan genç yönetmen, Oscar ödüllü kısa film alan nadir yönetmenlerden bir tanesidir. Bu da ister istemez başarısını daha fazla yukarıya taşımasına da fırsat verdi. Aynı zaman da filmlerde aktörlükte yapan David Yarovesky, bu kez The Hive filmi ile uzun bir aradan sonra sinema ile buluşmanın tadını çıkartıyor. Hastalığı sebebiyle uzun bir süre film sektörüne ara vermiş yönetmen, bu süreç zarfında da boş durmamış olacak ki The Hive filmi gibi önemli bir yapıtla sevenlerine merhaba diyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...

2 Yorum yapılmış

  • hakan
    12 Nisan 2016 | Cevapla

    Summer Camp bu filmi sitenizda yayınlamanız mümkünmü..

  • tuba
    27 Ekim 2015 | Cevapla

    veysel bey çok rica ediyorum crimson peak filmini sitenizden izlemek istiyorum mümkünse ekleyebilirmisiniz çok teşekkürler

Yorum yapın