Awaiting

IMDB tarafından korku filmleri alanında 5,1’lik bir oy toplayan Awaiting, bu anlamda önemli yapıtlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Yakın dönemde vizyona girmeye hazırlanan filmin konusu ise şimdiden tüyleri ürpertecek kalitede! Özgün senaryo denildiği zaman bilindiği üzere izleyiciler bu tür filmlere çok fazla yönelim sergilemekte!

Awaiting filminin konusu ise şu şekilde; Morris, toplumdan uzak yaşayan psikoz eğitimli bir adamdır. Lauren adında oldukça masum ve hiçbir şeye karışmayan bir kızı vardır. Bir gün Lauren, Morris’in kurbanlarından bir tanesini bulur ve onu kurtarır. Hatta ona yardım etmek ve arkadaşlık etmek gibi bir gaflete düşer. Kurtardığı adam ise sıradan bir iş adamı olan Jake’dir. Jake çok geçmeden kapana kısıldığını fark eder ve onun evde ki varlığı, geçmişlerinde ki korkunç sırları da yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Jake’de bu işkencelere maruz kalma konusunda epey bir karanlık geçmişe sahiptir! Mark Murphy’nin kaleme aldığı ve yönettiği sinema filmi Tony Curran, Diana Vickers, Rupert Hill gibi önemli oyunculara da yer veriyor. Usta yönetmen Mark Murphy; The Untitled, Casanova's Love Letters, Movie Kingdom, A Moment With gibi önemli TV dizilerinde yönetmenlik yapmıştır. Sinemaya 2009 yılından bu yana ağırlık veren Murphy, The Crypt, The Comedian's Guide to Survival filmlerinin de yönetmenlik ve senaristliğini üstlenmiştir. Sizler de Awaiting filmini kesintisiz bir şekilde izlemek istiyorsanız yakın zamanda web sitemiz aracılığı ile HD kalitede sizlere sunum yapacağız.

1977 doğumlu olan yönetmen, çok genç yaşta sinema ve TV sektörüne atılım gerçekleştirmiş; kendi özgün senaryoları ile de muhteşem bir yükseliş yakalamıştır. Awaiting filmini ise “tecrübe filmim” olarak adlandıran yönetmen, bu anlamda çalışmalarını ileriye taşımak ve müthiş işler ortaya koymak adına da gün ve gün çalışmayı ihmal etmemektedir. 1 Mart 2015 tarihi itibari ile Portekiz’de vizyona giren ve daha sonrasında Amerika’da sevenleri ile buluşan Awaiting, Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde de Kasım veya Aralık ayı gibi vizyona girmek için hazırlanıyor. Full HD kalitede siz de bu filmi izleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,00)
Loading...

1 Yorum yapılmış

  • abdulsamet
    13 Şubat 2016 | Cevapla

    çekici bir film

Yorum yapın