Avustralya Yapımı Enfes Korku Filmi

The Quarantine Hauntings Avustralya yapımı oldukça iyi bir korku – gerilim filmi. Avustralya’da ön gösterimi yapılan film eleştirmenler tarafından büyük beğeni topladı. Geniş gösterime girdiğinde filmin Avustralya’nın en çok izlenen filmlerinden biri olacağına kesin gözüyle bakılıyor. The Quarantine Hauntings  filminin yönetmen koltuğunda yönetmenliğe adım atmış ünlü Avustralyalı oyuncu Bianca Biasi ve Arnold Perez oturuyor. Senaryoya da katkısı olan ikili bu vasat üstü görünen filmi kısıtlı bütçeyle ortaya çıkarmayı başarmış görünüyorlar.

17 yaşındaki Jasmine babasının ölümünün getirdiği şok ve travmayla başa çıkmaya çalışıyor. Jasmine ve en iyi arkadaşı Skye annelerinin dışarı bir gece dışarı çıkmaları nedeniyle küçük kardeşleri Zac, Blake ve Eva’ya bakma sorumluluğunu üstlenirler. Jasmine ve arkadaşı Skye ev ödevlerini daha iyi araştırmak için herkes taradından perili olduğu biline Quarantine istasyonuna giderler. Yanlarına o gecelik bakmakla yükümlü oldukları küçük kardeşlerini de alırlar. Quarantine istasyonunda barınan pembe elbiseli kız olarak bilinen Jolene Denman’ın ruhunu araştırmaya başlarlar. Kardeşlerini korkutmaya çalışırken yanlışlıkla bu sorunlu kızın ruhunu uyandırırlar. Kızlar yaptıkları davranışların korkunç sonuçları olabileceğini zor yoldan öğrenmek üzeredirler. Jasmine ve Jolene arasında bir bağlantı oluşur. O akşamdan sonra Jasmine’nin davranışları değişmeye başlar. Bu arada çocuklarda kaybolur. Jasmine’nin erkek arkadaşı Cameron ve Skye, Jasmine’yi kötü ruhun etkisinden kurtarmak ve kaybolan çocukları bulmak için Quarantine istasyonuna dönerler.

Şunu belirteyim ki The Quarantine Hauntings filminde rol alan gençler ve çocuklar çok iyi bir performans sergilemiş. Hepsi büyük gelecek vaat ediyorlar. Film kesinlikle ortalama üstü bir korku – gerilim filmi. Gizem unsurunu da çok iyi kullanıyorlar. Belki öyle aman aman korkmayacaksınız ama hikâyenin içine çekilerek gerileceksiniz. The Quarantine Hauntings kesinlikle izlenilmesi gereken filmlerden.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,60)
Loading...

3 Yorum yapılmış

 • cenk
  19 Ağustos 2016 | Cevapla

  bu filmi seyrettim,tam tersine amator oyuncular oldugu gibi birazcik documenrty olmus,sonuna kadar seyrettim hic olmamis,0/10

 • dvx
  26 Ağustos 2015 | Cevapla

  Vizyon bilgisi fragman vs. Hicbir sey yok mu filmle ilgili acaba?

  • dvx
   26 Ağustos 2015 | Cevapla

   Ok fragmana ulastim.

Yorum yapın