All Girls Weekend

All Girls Weekend filmi, gerilim, korku ve macera öğelerini içerisinde barındıran 2016 yapımı bir filmdir. IMDB tarafından 2,5’lik bir oy yüzdesi yakalasa da, aslen sinema salonlarında ki pek çok seyirci tarafından sevilmiştir. Yönetmenliğini, senaryosunu ve yapımcılığını Lou Simon'un üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Jamie Bernadette, Katie Carpenter, Gema Calero, Michele Gourdine ve Karishma Lakhani gibi oyuncular yer almaktadır.

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak; Liseden birbirleriyle yakın olan bir kız arkadaş grubu, hafta sonu tatilini beraber geçirmek için seneler sonra bir araya gelirler. Güzel giden tatile bazı sekmeler olsa da, bunun herhangi bir sorun teşkil ettiğini düşünmezler. Fakat her şey dönüşlerine 1 gün kala karşılarına çıkan o korku ve gerilim dolu saatlerin başlamasıyla son bulur. Şimdi onlar bu evden hemen çıkmalı ve hayatlarına devam etmelidir. 1 saat 25 dakika uzunluğunda olan All Girls Weekend filmi fragmanı ve eşsiz tasarımda ki afişiyle beraber pek çok kişi tarafından merak uyandırmayı başarmıştır. Film Amerika ve Galler'de çekim sürecine girmiş, ortalama 2 ay sonucunda da çekimleri tamamlanmıştır. Filmin çekim süreci boyunca 1,000,000$ gibi bir meblağ harcanmıştır. Türkiye’de de birçok kişi tarafından sinema salonlarında tercih edilen All Girls Weekend filmi, izleyicilerin gerilim dolu saatler yaşamasına yardımcı olmuştur.

Siz de kesintisiz bir şekilde All Girls Weekend filmini izlemek ve HD kalite ile tek parça olarak takip etmek adına web sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin. Vizyondan hemen sonra sitemizde yayınlanacak olan film ile beraber evde sinema ortamını yakalamak ve korku filmlerinin tadını çıkarmak fazlası ile söz konusu olmaktadır. 2016 yılı pek çok korku filminin sahne alması açısından önemli bir sene olmuştur.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 3,00)
Loading...

Yorum yapın