Alacakaranlık

Başarılı bir roman yazarı olan kadın kahramanımız oğlunun bir kaza sonunda ölmesiyle birlikte bunalıma girer ve artık yazamaz hale gelir. İçten içe kazadan eşini sorumlu tutmaktan kendini alamaz. Bir arkadaşının önerisi üzerine, uzak bir sahil kasabasında bir eve taşınıp orda hem roman yazmaya hem de kendini onarmaya çalışacaktır. Bu tenha kasabada deniz feneri bekçisiyle tanışıp onla yakınlaşmaya baslar ama bir süre sonra geri de bıraktığını düşündüğü hayaller ve korkulu düşler tekrar ortaya çıkmaya baslar. Artık neyin gerçek neyin hayal olduğunu çözmekte zorlanır duruma gelmiştir.

2006 yapımı film gerilim ve gizimi bir arada yansıtan ve oldukça da başarılı olan bir film bence. Özellikle manzaralara hayran kaldım. Oyunculuklarda bence çok çok iyi film ortalarında sonra olukça farklı bir yöne doğru yol alıyor ve gizemi fazlasıyla hissettiriyor. İzlemediyseniz mutlaka aklınızda olsun..

2006 yapımı filmin yönetmen ve senaristi Craig Rosenberg. Demi Moore, Henry Ian Cusick, Hans Matheson, James Cosmo ve Isla Hampson filmde yer alan oyunculardır.

Filmi izlemek için Tıklayın

Yazar: Filmkorku Ahmet

Yazara soru sormak veya yorum yapmak için profilini ziyaret edebilirsiniz. Profile gitmek için Tıklayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...

Yorum yapın