Yeni Türk Korku Filmi - Cin Daveti« Ana Sayfaya Dön

Yazar Denghesiz 24 Aralık 2014 04:22 Tarihinde eklendi
Cin Daveti

Hepimiz ayağa kalkıp alkışlıyoruz arkadaşlar.Eksikliği varmış gibi nur topu gibi bir cin filmimiz daha olacak.Anlaşılan Türkler cinden başka birşeyden korkmaz zihniyetiyle devam eden sinemamamız ,daha; çooook cinli filmler çekmeye gebe.

Senaryosunu ve yönetmenliğini kendinin üstlendiği Mezuniyet filminden sonra ikinci uzun metrajlı film için kolları sıvayan Doğa Can Anafarta, yeni film Cin Daveti'nin çekimlerine start verdi

Keşke Mezun olmasaydı diyoruz, ama ne çare.

İşte oscarlık film konusu ! ... Onur, Şafak, Sibel ve Derin en yakın arkadaşlarının yaklaşan doğun günü için toplanıp, bir kutlama yapmaya karar verir. Grubun en rekli insanı Şafak eğlenmek için herkesi Cin çağırma seansı yapma fikrini ortaya atar. Bazıları bu teklife sıcak bakmasa da sonunda herkes ikna olur. Seans sırasında Betül hepsinin öldüğü bir halüsinasyon görür. Bu durumdan çok korkan Betül, ilerleyen günlerde ise; tüm arkadaşlarının ve babasının teker teker ortadan yok oluşuna tanık olur. Herkesi kurtarmanın yolunu ararken geçmişten gelen bir günahın bedelini ödediğini anlar fakat en kıdemli ve güçlü Cin Padişahı Mihrez el-Ahmer karşısında ne yapacaktır?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

FINAL CIN’TINATION :))) ahahahahaha

Yazan PlaCebOo
Tarih 19 Ocak 2015 00:47
0

güzel :) zaten korku dediğin cinli olur kanlı bıcaklı korkumu olur

Yazan Tekprens
Tarih 18 Ocak 2015 23:26
1

Sanırsın ki bir Son Durak! Şöyle kendilerini geliştirmeye verip cin konularından sıyrılamadılar :D İnsanımız artık o kadar alıştı ki, bünyesi o kadar bağışıklık yaptı ki cinlere.. Korkmuyorlar artık! Geliştirmeleri lazım. Çok sinir oluyorum ben :D

Yazan ydogudan
Tarih 28 Aralık 2014 00:27
0

cin çarpsın hepsini :) hala utanmadan aynı şeyleri farklı şekilde pişirip önümüze koyuyorlar ama bizim halkımızdan hiçbir şey olmaz memleketin halinden belli zaten hala dabbe siccin diye her filmin altına yazıyorlar hay dabbe siccin kadar kafanıza taş düşsün :)

Yazan korjawa
Tarih 25 Aralık 2014 22:37
0

Son durak filminin cinli şeysi işte :D

Yazan Ozan Nur
Tarih 24 Aralık 2014 18:55
1

Mihrez el-Ahmer umarim bu ismi bulmak icin cok ugrasmamislardir :D :D :D

Yazan Alizamin
Tarih 24 Aralık 2014 04:33