Vampiria? :)) (Sonunda Bu Da Oldu Türk Vampir Filmi)« Ana Sayfaya Dön

Yazar PlaCebOo 29 Mart 2015 15:26 Tarihinde eklendi
Dabbe 5 dvd si ne zaman çikar diye gezinirken Offical facebook sitesinde Magi daha vizyona girmedigi halde Vampiria diye bir film afişi gördüm.. Gelinlikli nazar boncuklu türk vampirimiz de oldu hıhh dedim.. Hasan Karacadag bi bunu yapmamişti.. Önyagılı olmak istemem ama yapmasa keşke..cinli filmlerden sıkıldık farklılık olsun artik diyenlerin sesine kulak verip farkli bir denemeye girmiş anlaşilan.. bakalım begenilecek mi zaman gösterir ama vampirli filmleri hiç ciddiye alamayan biri olarak Hasan Karacadağ'ın bu filmi için çok bi beklenti içine girmiycem... afişin resmini kopyalayamadim face adresini veriyim.. yorumlari bekliyorum cidden sizce ne olur böyle bi film çekilse :)) https://www.facebook.com/Dabbe5Official
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

hasan karacadagdan film için tek isteğim o halde MOONSPEL – Vampiria şarkısını soundtrack olarak kullansin.. yoksa izlemem :D:D

Yazan PlaCebOo
Tarih 5 Nisan 2015 08:51
0

Türkiye’de yaşıyoruz Türkiye yaşam şekline göre çekecek elbette filmi, bugün bu olur yarın daha iyisine doğru gider böylece. Eleştiri yağmuruna tuttuğumuz kadarda güzel yanlarına bakalım ki farklı temada bir korku filmi geliyor demekki.

Yazan Merve Nazlı
Tarih 31 Mart 2015 00:39
0

Aynen. Bi de vampiri doğulu gibi anlatacagım demiş; konusunu bilmem ama bu tartışma yaratır. Farklı bakıs açısıyla yansıtıcak. merak konusu… Konuyu iyi işleyip efektleri yerinde kullanırsa ve oyuncular da sırıtmazsa bu türde iyi olabilir. Zaten cin teması sıktı artık, cinli filmlerde ülkede en iyi bence. Bakalım vampiri nasıl sunucak..

Yazan Demir
Tarih 30 Mart 2015 15:47
0

neden olmasin..Dunyayi kurtaran adamin oglu simdi bir kult sayilmiyormu:) belki bizim vampirlerimizde dunyaya korku salar:)

Yazan Arin
Tarih 30 Mart 2015 14:19