Sonunda Kaliteli Bir Yerli Yapım! (27 Şubatta)« Ana Sayfaya Dön

Yazar Demir 26 Kasım 2014 18:33 Tarihinde eklendi
Öncelikle yerli yapımları başarılı bulmadıgımı belirteyim. Ama Hasan Karacadağ'dan ümitliydim (beni duymuş olsa gerek :) ) Hollywood projesi yapıyor ve hollywood yıldızlarıyla calısmıs bu projede. filmde türk oyuncular da var. Filmin tamamı ingilizce. VE CİN KONUSUNUN YANINDA GİZLİÖRGÜTLER VS. VAR!(İLK KEZ) çok heyecanlandım. admin vizyona girdikten sonra bekliyoruz.. Buyrun bu da teaser ve konu: http://www.sinemalar.com/film/227575/magi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
1

Benim anlamadigim bizim Türk filmleri konusu neden hep ayni oluyor farkli bur konu secmiyorlar. Ya düşünsünler bir seri katil yada fakli seyler adamlarin jigsawi jason u freddysi vs si var bizin neyiniz var korku adina gelismemiz lazim diye dusunuyorum artik.

Yazan alonewolf (omer)
Tarih 16 Aralık 2014 23:56
1

katılıyorum kesinlikle. Çabası bile yeter bence, tabii filmin içeriği de umarım güzel olur. yakında fragman cıkıcakmıs ona bakalım, filmi izleyelim sonra karar veririz. Şaşırt bizi Karacadağ! :)

Yazan Demir
Tarih 27 Kasım 2014 18:54
2

Haklısın. Ama çabası da gözardı edilemez. İzlemeden ne desek boş. Umarım bizi yanıltır da güzel bi işle karsımıza gelir. ayrıca dünyaya duyurması da iyi. Şaşırt bizi Karacadağ! :)

Yazan Demir
Tarih 27 Kasım 2014 18:51
0

hollywood projesi bize islemiyor. basarili bir film gosteremeyiz. sadece hakkinda konusuluyor, konusuluyor. gerisi balon.
bir oyuncumuz avrupada kendini kanitlayabilir ya da filmimiz yabanci dilde oscar adayi olabilir fakat bu korku filmini de turkler yapti ayakta alkisliyorlar diyemiyoruz.

Yazan cauw
Tarih 27 Kasım 2014 15:04