Site Ve İçerik Hakkında.« Ana Sayfaya Dön

Yazar Alih4N 16 Aralık 2014 18:06 Tarihinde eklendi
Admin öncelikle emeğinize sağlık ve emeğinize saygım sonsuzdur, bilmiyorum belki bu konu daha önce açılmıştır ama birde ben belirtiyim dedim , sitenin adından zaten sadece korku filmlerinin olduğu bir platform olduğunu anlıyoruz , bazen bir film yayınlıyorsunuz bi giriyoruz dram , aşk , trajedi yoğunluklu oluyo yani her 10 filmden 3 ü nerdeyse böyle , ben kendi adıma sadece korku filmi seven birisi olarak hayal kırıklığına uğruyorum , en çokda zamanımın boşa gitmesinde hayal kırıklığına uğruyorum , çünkü üniversite öğrencisiyim , hergün kendime 2 film izleyecek kadar zaman ayırabiliyorum , çünkü okul + spor vs.. çok vakit kalmıyo bana .
Bununla ilgili çalışmalarınızı bekliyorum,

-*-(Not: Size ve siteye hakarette bulunmuyorum , sitenizi çok seviyorum ve yakından takip ediyorum bu yüzden sadece size isteklerimi söyledim . Teşekkürler tekrardan)-*-


-Saygılar,-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

biri b,r konu da herkul f,lö,ni isemis.
bazen ixleyici de cok oluyor.
daha once admin nfs filmini yuklemisi. ve dah sonra kaldirdi. olmasi gereken de oydu
ama su da varç malefiz filmini yukledi diye yadirgamayiz mesela. o bir kotu karakterdir. ve o film spin-off dur
dedikleri uzere her film icinde dramö barindirir. sebep gostermeli.

Yazan cauw
Tarih 17 Aralık 2014 14:52
0

Zaten surekli korku filmi cikartmiyorlar insanlar aradaki boslugu doldurmak adini da en dogru sey yapiyor admin bence cunku sacma korku filmlerine bakmaktansa bu tarz filmlere bakma gayet iyi …

Yazan alonewolf (omer)
Tarih 16 Aralık 2014 23:33
0

Katılıyorum zaten dramsız korku neredeyse yok zaten olmazda bence , benim demek istediğim içinde hiç korku olmadan sadece dram , aşk , trajedi vs.. olan çok film var sitede ben bunları söyledim .

Yazan Alih4N
Tarih 16 Aralık 2014 23:03
0

Konu başlığınız dikkatimi çektiği için bir cevap yazma gereği duydum.Her şeyden önce korku teması bir ana tür olarak yer almamaktadır.Daha çok her türün içine girebilecek bir alt metindir.Ve her korku filmi aslında bir drama sayılır.Tarihe adını yazdırmış korku başlığı altındaki sinema filmlerine dikkatli bakarsanız,aslında hepsinin birer dram barındırdığına şahit olursunuz.Rosemary’nin Bebeği’nden tutunda,sapık filmine;Draculanın hikayesinden tutunda 13.cuma ya kadar hepsi aslında birer dramadır.Bu yüzden korku temeline dayalı bir film sitesinde bu örneklerden bir çoğunu görmenizde gayet doğaldır.

Korku komediden tutunda bilim kurgu korkuya;Erotik korkudan tutunda,belgesel korkulara kadar bir çok tür zaten korku sinemasının yegane örnekleridir.

Bence sitedeki filmlerin tamamı korku alt metnini taşıyan filmler.Ve ayrıntılı bir sitede bulunması gereken yapımlar.

Yazan Denghesiz
Tarih 16 Aralık 2014 22:48