Ruhlar Bölgesi 3« Ana Sayfaya Dön

Yazar Filmkorku Veysel 1 Mart 2015 23:02 Tarihinde eklendi
Dönem dönem tüm dünyaca izlenen ve etkilenilen korku filmleri vizyona giriyor. Ruhlar Bölgesi filmi de bu filmlerden biri. İlk filminin oldukça fazla kişi tarafından beğenilmesinden sonra devam filmleri de çekilmeye başlandı. Önce Ruhlar Bölgesi 2 vizyonlara girdi ve ilk filmi kadar etkileyici bir filmdi. Şimdi ise serinin üçüncü filmi Ruhlar Bölgesi 3 vizyona girmeye hazırlanıyor. Amerikan yapımı olan film, Amerika’da 29 Mayıs 2015 tarihinde vizyona girecek.  Ülkemizde tam olarak vizyona gireceği tarih için ise kesin bir gün belirlenmedi.

Amerika’nın sinema sektöründeki genç jenerasyonunun en çok sevilen ve en çalışkan isimlerinden biri olan James Wan, serinin geçmiş filmlerinde yönetmenlik koltuğunda oturan isimdi. Bu filmde ise kamera arkasında Leigh Whannell bulunuyor. Daha önce James Wan yönetmenliğinde üretilen ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Testere serisinde oyunculuk performansı gösteren Leigh Whannel ilk kez bir yönetmenlik performansı sergileyecek. Diğer iki filmin aksine bu filmde Lambert ailesi olmayacak. Ancak yine film astral seyahat konusunu işlemeye devam ediyor.

Filmin konusunu oluşturan astral seyahat uzun yıllardan beri tartışılan bir konu. Kişinin uyku anında ruhunu bedeninden ayırarak bilinci yerinde bir halde gezintiye çıkması astral seyehat olarak adlandırılıyor. Oldukça ilgi çekici bir konu olan astral seyahat hakkında yapılan filmi izledikten sonra çoğu arkadaşınıza Ruhlar Bölgesi 3 izle diye tavsiye verebilirsiniz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

astral seyahat enteresan bi olay gerçekten de.. piri reisin o haritayı o zamanda o teknoloji ile yapmasinin mümkün olmadigini, astral seyahat sonucu böyle bi harita çikarabildigini duymuştum.. ne derece dogrudur bilinmez tabiiki.. başimdan bi kere geçti korkudan öldüm yani uykuda yataktan kalkip yataga bakinca kendinizi orada görmek.. acaba öldüm mü lan diye nasil korkmuştum ya :)) bi bag oluyor vüvut boş kaldiginda savunmasiz olabilyor aslinda o süreçte başka birşeyler de bedeni ele geçirebilme durumu da varmiş.. neler neler.. ne filmler çikar aslinda da bizde de yapan yok :))) araştirmak lazim ki böyle soyut olaylarlarda metafiziki olaylarda bi kanit bulmak göstermek neredeyse imkansiz.. iyi araştirilip güzel şeyler çikarilabilinir..

Yazan PlaCebOo
Tarih 8 Mart 2015 16:22
0

Senarist olarak başarısını düşünürsek, Leigh Whannell’ın yönetmen koltuğunda da güzel işler çıkaracağına oldukça eminim ben. Ayrıca Testere 1’de sadece oyunculuk performansı sergilediğini söylemek kesinlikle haksızlık olur. Filmin senaryosunda da büyük katkısı vardır.

Yazan reikaxue
Tarih 7 Mart 2015 16:19