Ruhlar Bölgesi 3« Ana Sayfaya Dön

Yazar Filmkorku Veysel 26 Şubat 2015 00:00 Tarihinde eklendi
Dönem dönem tüm dünyaca izlenen ve etkilenilen korku filmleri vizyona giriyor. Ruhlar Bölgesi filmi de bu filmlerden biri. İlk filminin oldukça fazla kişi tarafından beğenilmesinden sonra devam filmleri de çekilmeye başlandı. Önce Ruhlar Bölgesi 2 vizyonlara girdi ve ilk filmi kadar etkileyici bir filmdi. Şimdi ise serinin üçüncü filmi Ruhlar Bölgesi 3 vizyona girmeye hazırlanıyor. Amerikan yapımı olan film, Amerika’da 29 Mayıs 2015 tarihinde vizyona girecek.  Ülkemizde tam olarak vizyona gireceği tarih için ise kesin bir gün belirlenmedi.

Amerika’nın sinema sektöründeki genç jenerasyonunun en çok sevilen ve en çalışkan isimlerinden biri olan James Wan, serinin geçmiş filmlerinde yönetmenlik koltuğunda oturan isimdi. Bu filmde ise kamera arkasında Leigh Whannell bulunuyor. Daha önce James Wan yönetmenliğinde üretilen ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Testere serisinde oyunculuk performansı gösteren Leigh Whannel ilk kez bir yönetmenlik performansı sergileyecek. Diğer iki filmin aksine bu filmde Lambert ailesi olmayacak. Ancak yine film astral seyahat konusunu işlemeye devam ediyor.

Filmin konusunu oluşturan astral seyahat uzun yıllardan beri tartışılan bir konu. Kişinin uyku anında ruhunu bedeninden ayırarak bilinci yerinde bir halde gezintiye çıkması astral seyehat olarak adlandırılıyor. Oldukça ilgi çekici bir konu olan astral seyahat hakkında yapılan filmi izledikten sonra çoğu arkadaşınıza Ruhlar Bölgesi 3 izle diye tavsiye verebilirsiniz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...