Reklamlar Reklamlar Reklamlar« Ana Sayfaya Dön

Yazar Sinner 19 Mart 2015 20:32 Tarihinde eklendi
Selam millet. filme tıklıyorum yeni sekmede reklam çıkıyor reklamı geçe tıklıyorum yeni sekmede reklam çıkıyor diğer playerda izleyim diyorum tıklıyorum yine sekme açılıp reklam çıkıyo. ona tıklıyorum reklam buna tıklıyorum reklam. Tıklamaya korkar oldum bu yüzden. Film açmak işkence oldu. filmkorku bu haliyle diğer sitelere benzemeye başladı haberiniz olsun. Paranormal witness çevirileriniz olsun, veysel beyin uğraşları olsun hep takdir edilesi ama bu reklam olayı gerçekten gıcıklaşmaya başladı bilginize.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
1

birilerinin öfke krizi gelmiş anlaşılan.. :)) reklam çıksa dert çıkmasa dert.. insanlar ne kadar memnuniyetsiz hallerinden.. herkesi memnun edicem diye ugraşmak ne kadar zor.. Veysel Bey’in sabrı takdire şayan.. kırmadan sabırla sakince cevaplar hep olumlu hep olumlu.. ne yiyip ne içiyorsunuz vallaha merak ediyorum.. Avrupada yaşamanin verdigi birşey sanirim.. Gelmeyin buralara Veysel Bey vallah ben geldim pişmanim.. Millet birbirini yemeye yer ariyor.. :)) ne birikmiş be içimde sabah sabah iyi geldi terapi gibi.. :)) (ha bu arada Sinner arkadaş sana degil yazdiklarim kişisel algilama)

Yazan PlaCebOo
Tarih 29 Mart 2015 08:30
1

Yazdıklarım kesinlikle şahsına değildi.sadece veysel beye şaka amaçlıydı.okuyup herkes gülümser diye düşündüm.yoksa laf sokmak felan ne bana bir şey kazandırır ne başkasına.reklam sorununun çôzüldüğüne sevindim.

Yazan Denghesiz
Tarih 20 Mart 2015 14:51
0

Tarayıcımda ya da pcmde virüs yok Veysel. Pc kullanmayı bilmeyen kullanıcılardan değilim ben. Uzun zamandır da bu sitedeyim. Okaruto filmini ben çevirmiştim. Son bir haftadır bahsettiğim şeyler oluyor. Yanlış mı yaptık acaba söylemekle? Her neyse bugün ne hikmetse düzelmiş. Şimdi kontrol ettim reklam filan çıkmıyor.

@denghesiz: nickinle müsemmamsın. Her şey maydonoz olup insanlara laf sokma çabanı takdirle karşılıyorum. Aferin böyle devam et.

Yazan Sinner
Tarih 20 Mart 2015 09:19
0

Şu siteyi paralı yapıp reklamları kaldıralım bence..aylık belli bir ücreti her kes verebilir.Yada vip üyelik getirelim.üye olanda reklam ve benzeri şeyler açılmasın diğer üyelerde açılsın.Yada veysel bey senin adres neydi.gelelim ,mısırlar bizden filmleri sizde izleyelim :)

Yazan Denghesiz
Tarih 19 Mart 2015 23:47
2

Siteye girip filmi açıp vip tek parttan izleyene kadar sadece 1 adet reklam açılır. 2. açılması imkansız, tarayıcınıza virüs girmiştir. Reklamı geçe tıklayınca reklam açılmaz. Vip tek partlarda reklam açılmaz. Ayrıca playerdaki reklamlar bize ait değil yüklediğimiz yerlerin reklamları. Sırf o reklamlar açılmasın diye vip tek parta yeteri kadar para ödeyip oradan yayınlıyoruz filmleri

Yazan Filmkorku Veysel
Tarih 19 Mart 2015 20:34