Piramitin Laneti 2014 Filmi« Ana Sayfaya Dön

Yazar Filmkorku Veysel 22 Ocak 2015 17:10 Tarihinde eklendi


Geçmişte çekilen Mumya filmleri serisinden sonra uzun bir süre kaliteli mumya filmi yapılmadı. Benim Piramitler ve bu piramitlerin gizemleri ilgimi çekmiştir. Sırlarının halen çözülemediği ve gizemlerle dolu olan Piramitler gerçek anlamda bir korku cennetidir.

Piramitin Laneti filmi fragmanın dan gördüğüm kadarı ile beklediğim film bu diyebilirim. Fakat içimde ufak bir korku da yok değil, oda son zamanlarda fragmanı mükemmel olup içi boş çıkan filmlerdir.

Piramitin Laneti ve bu tarz filmler bana göre el kamerası ile çekilen filmlerden dört veya beş gömlek üst düzeydir. Fakat anlamadığım bu yapımcılar neden el kamerası diye ısrar edip, her üç korku filminden ikisinin el kamerası ile çekildiğidir. Aklıma gelen ilk düşünce korku kategorisine olan ilginin azaldığı olabilir. Çünkü yapımcılar nerede yağmur varsa tarlayı oraya çekiyorlar.

Piramit filmi umarım beni yanıltmaz ve beklediğim kalitede bir film olur. Ayrıca bu kadar piramitlerden bahsetmişken dünyanın 7 harikasından biri olan Keops Piramidi'ni unutmak olmaz.

The Pyramid imdb linki: 2799166

The Pyramid Fragmanı: v0Yo9xasRKg
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...