Önceliğiniz Korku Filmlerimidir Yoksa Korku Dizilerimidir :)« Ana Sayfaya Dön

Yazar nazan 22 Kasım 2014 12:09 Tarihinde eklendi
..
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

korku dizisi bilmiyorum takip etmedim filmleri takip ediyorum yabancı filmler ilgimi çekmiyor yani bitanede korkuttu gerdi diyemiyorum güzel film kötü film idare eder diyip geçiyorum kendi kültürümüzden olması benim için öncelik dizileri bay geçip yerli filmler favorim diyorum

Yazan beter böcek
Tarih 26 Kasım 2014 15:28
-1

korku filmleri herzaman önceliğimdir.

Yazan Korkmayavrum
Tarih 23 Kasım 2014 00:48
1

piyasada birçok korku dizisi var. benim takip ettiklerim, the walking dead, supernatural, the 100. grimm e başladım bu aralar, z nation var. buda yeni birzombi dizisi bölümler ilerledikçe bağlandım bu diziyede. zombi sevenlere tavsiye ederim.final yapmış bir bilim kurgu ve korku dizisi var ismi fringe. izlemeyenler varsa, bi solukta izlenecek bi dizi bence.sizin izlediğiniz diziler varsa, benim bilmediğim, tavsiye ederseniz sevinirim.

Yazan nazan
Tarih 22 Kasım 2014 15:18
2

kaliteli bir yapımsa korku filmi önceliğimdir. fakat paranormal witness, the haunting gibi gerçek yasamdan alınma belgeseller, the walking dead gibi kaliteli diziler izlenir.

Yazan nunu
Tarih 22 Kasım 2014 14:48
2

american horror story faniyim.
her yil degisen formati lezzet veriyor.
walking dead, pretty little liars, supernatural, true blood, hemlock grove ve hannibal gibi dizilere ne yazik ki alisamadim. yoksa cok basarili diziler
genel olarak bir korku dizisi ile korku filmi ayni kalipta durmuyor. olmuyor. olamiyor.
sure farkini, muziklerini, oyuncu degisimini veya karakterin ayrilmasi-cikartilmasini sebep gosterebiliyoruz. filmlerde ki kliseler bir dizide iyi kullanilabiliyor. bir filmdeki karakter kult kalabiliyor da.
simdi her film dizi oldu oluyor gerci…
bakalim.

Yazan cauw
Tarih 22 Kasım 2014 13:30